Konačne odluke!

Kategorija: Seniori Objavljeno: Četvrtak, 13 Kolovoz 2009
Održan je sastanak IO - a na kojem su donijete neke bitne odluke vezane za sljedeću sezonu, sezonu 2009./2010.
Na zasjedanju IO - a, na kojem je bilo prisutno 6 od 11 članova doneseno je nekoliko bitnih odluka za predstojeću sezonu. Dosadašnji trener Joso Starčević - Ćele više neće obnašati istu dužnost, već će mu biti ponuđen rad u klubu u nekoj drugoj ulozi, o čemu će se raspravljati na sljedećem zasjedanju istoga tijela. Na njegovo mjesto postavljen je Ivan Sorić, uz bivšega trenera jedan od osnivača ovoga kluba, koji je do sada u klubu djelovao u IO - u, te bio veoma važna karika između domaćih igrača i igrača sastrane. Također je djelovao kao trener u klubovima od kojih možemo izdvojiti Marsimir Princ, gdje je uvelike bio uključen i u osnutak te u samoj organizaciji kluba. Utvrđeno je da dolazi najviše 5 novih-starih igrača, budući da je većina već igrala u Rk Gospić i to u godini u kojoj smo izborili 1. mjesto u 3.hrl ligi - zapad te ulazak u 2. hrl ligu zapad, a to su Mario Staroselčić, Marko Kriste i Ivan Gadžić. U klubu će ostati i Danko Drmić, igrač koji je prošle sezone igrao za naš klub, dok se o dolasku Ivana Uremovića još pregovara. Kada se navedenim igračima pridruže svi domaći (popis možete vidjeti u prethodnom naslovu) zaključuje se igrački kadar za narednu sezonu u kojoj nam je cilj, nadam se ostvariv, osvajanje 1. mjesta i povratak u 2. hrl ligu - zapad.

Dogovorene su i prve prijateljske utakmice. Prva će se odigrati 28.8.2009. godine u Gospiću protiv Omišlja, dok smo u isti grad pozvani na prijateljski turnir na kojemu će prisustvovati 4 ekipe (Omišalj, Matulji, Gospić, četvrta ekipa još nije poznata), a koji će se održati u subotu 5.9.2009. godine.

U tijeku su pregovori oko novih prijateljskih utakmica, te odlasku na turnir u Italiju, točnije u Cassano Magnago.


Ekipa sa ovogodišnjeg prvog okupljanja.

 


Trener Ivan Sorić.
Hitova: 7901

Posebni događaji

          5vecer rukometa

Kontakt

  Mobitel: +38595/868-0006

  Fax: 053/492-455

  OIB: 75686339179

  Matični broj: 1294776

  IBAN: HR9123300031152788357

  rkgospic@gmail.com

 

Rukometni klub "Gospić"
  Budačka 12
  53000 Gospić
  Hrvatska (Croatia)

 

Tražilica