Mlađi uzrasti u Karlovcu!

Kategorija: Mlađi uzrasti Objavljeno: Nedjelja, 22 Veljača 2009
50 - ak mladih rukmetaša i rukometašica Rk Gospića podijeljenih u 4 ekipe odigrali su u Karlovcu ukupno 10 utakmica.

Po prvi puta donosimo Vam izvještaje iz Karlovca, sa interne lige čije utakmice svake druge nedjelje organizira Rukometna škola Karlovac. Do sada su sudjelovale 3 naše ekipe, Rk Gospić A pod vodstvom Vanje Antića, Rk Gospić B pod vodstvom Marijana Jelića, te Rk Gospić C trenera Nikole Pavelića, no danas su prve svoje nastupe zabilježile i djevojke, Rk Gospić, pod vodstvom trenera Mate Pavelića.

Ekipa Rk Gospić A odigrala je 3 utakmice te na kraju završila sa polovičnim uspjehom, 1 pobjeda, 1 neodlučen ishod, te 1 poraz.

Prva utakmica: RK GOSPIĆ - SELEKCIJA DJEČAKA 1998 16:16

Bila je to jako dobra utakmica koja je obilovala čvrstom, efikasnom i brzom igrom s obje strane. Igralo se gol za gol svih 15 minuta. Rezultat govori da je pobjeda mogla otići na bilo koju stranu, međutim svojim, vjerojatno subjektivnim misljenjem, mogu reći da je naša ekipa bila bliže pobjedi, ako ništa zato što smo imali posljednji napad 15 sekundi prije kraja u kojem je došlo do male nervoze i petljanja, te ga igrači nisu uspjeli realizirati. Mogu pohvaliti sve igrače na velikoj želji i ozbiljnim pristupom utakmici.

Druga utakmica: SELEKCIJA DJEVOJČICA 1998 - RK GOSPIĆ A 15:17

Utakmica u koju smo ušli ležerno i sa igračima koji su manje igrali prvu utakmicu. Bilo je tu i zanimljivih pitanja prije utakmice (pošto su to bile djevojke): " Treneru, kako da na napravim faul?" :-) Kraj utakmice može pokazati da je bilo gusto, međutim imali smo vodstvo i od 6, 7 razlike kada dolazi do opuštanja.

Treća utakmica: SELEKCIJA DJEČAKA 1998 - RK GOSPIĆ A 17:12

Posljednja utakmica ove ekipe,u kojoj su igrali svi prisutni igrači, repriza prve utakmice, međutim sa dosta propusta u obrani bilo je nemoguće parirati vrlo dobrim protivnicima.

Rk Gospić B odigrao je također 3 utakmice, 1 pobjeda i 2 poraza.

Prva utakmica: SELEKCIJA DJEČAKA 1998 - RK GOSPIĆ B 18:12

uskoro opširnije.....

Druga utakmica: SELEKCIJA DJEČAKA 1998 - RK GOSPIĆ B 16:12

uskoro opširnije....

Treća utakmica: SELEKCIJA DJEVOJČICA 1998 - RK GOSPIĆ B 9:21

uskoro opširnije....

Ekipa Rk Gospić C izgubila je obe utakmice, no mogao se viditi napredak u igri, bar po konačnom rezultatu prve utakmice.

Prva utakmica: RŠK DUBOVAC - RK GOSPIĆ C 13:12

uskoro opširnije....

Druga utakmica: SELEKCIJA DJEČAKA 1999 - RK GOSPIĆ C 12:5

uskoro opširnije.....

Djevojke pod vodstvom Mate Pavelića zabilježile su jednu pobjedu i jedan poraz.

Prva utakmica: RŠK BANIJA - RK GOSPIĆ 11:5

uskoro opširnije....

Druga utakmica: RK GOSPIĆ - RŠK DUBOVAC 15:11

uskoro opširnije.....

 

Za dva tjedna ponovno sudjelujemo u ligi, no u nešto izmjenjenim sastavima. Dok će okosnica 3 ekipe ostati ista, uz neke male promene, Rk Gospić A predsavljat će oni, kvalitetom ravnopravni, igrači koji nisu bili danas. Ostaje nam da pričekamo i vidimo s kakvim će se rezultatima vratiti.

Hitova: 7211

Posebni događaji

          5vecer rukometa

Tražilica

Tablica s HRS stranice

Kontakt

  Budačka 12
  53000 Gospić
  Hrvatska (Croatia)
  Mobitel: +38595/868-0006
  OIB: 75686339179
  Matični broj: 1294776
  IBAN: HR9123300031152788357
  rkgospic@gmail.com