Mlađi uzrasti u rukometnom TELE2 kampu

Kategorija: Mlađi uzrasti Objavljeno: Nedjelja, 19 Srpanj 2009
Mladi gospićki rukometaši su se, nakon 2 i pol godine treniranja, po prvi puta predstavili široj rukometnoj javnosti (ne računajući prijateljske utakmice i turnire sa klubovima susjednih gradova) sudjelujući na rukometnom Tele2 kampu u Crikvenici.
U želji za napredovanjem u rukometnom smislu, ali i dobrim provodom 14 rukometaša mlađih dobnih skupina (uzrasti 94./95. i 96./97.) Rk "Gospić" sudjelovalo je na rukometnom Tele2 kampu koji se održavao u Crikvenici. Za svaki par (parno i neparno gođište) kamp je trajao po tjedan dana, smještaj je bio organiziran u odmaralištu Stoimena u Crikvenici (većini naših dečki smo osigurali privatni smještaj u Selcu), dečki su bili podijeljeni po grupama koje su bile sastavljene od mladih rukmetaša iz svih djelova Hrvatske. Treninzi i utakmice su se kombinirano održavali 2 puta dnevno i to u Crikvenici, Selcu i Novom Vinodolskom.
Po prvi puta naši dečki su nekoliko dana zaredom bili okruženi drugim rukometašima, rukometnom atmosferom, rukometnom načinu razmišljanja, pristupu treningu i utakmicama, te su na tom području mogli jako puno naučiti. Zašto je odlazak na kamp bio pun pogodak? Uz već navedeno u prijašnjoj rečenici, dečki su stekli nova poznanstva i prijateljstva, međusobno su se više zbližili, te su shvatili koliko puno još trebaju raditi i trenirati kako bi se približili onima boljima od sebe, uvidjeli su svoje kvalitete, ali i nedostatke na kojima se treba raditi.
Ukupno gledajući, kao trener, mogu biti zadovoljan jer se nekliko dečki uspjelo nametnuti svojim trenerima uz sve te igrače koji već godinama prisustvuju raznim prvenstvima i kampovima, dok se jedan progurao ako ne u najboljeg, onda jednoga od najboljih igrača u svojoj skupini, na što smo svi jako ponosni. No, uz pohvale, ima tu mjesta i kritikama kod pojedinih. Nećemo ih isticati, već ćemo ih u narednim treninzima ispraviti i poboljšati.

Veliki plus koji je donio ovaj odlazak na rukometni Tele2 kamp je rukometna atmosfera koja je do sada nedostajala među dečkima, njihovim obiteljima i u gradu Gospiću.

Sada svi jedva čekamo početak treniranja. Okupljnje je zakazano 16.8.2009., a prvi treinng 17.8.2009. godine. Treninzi će se do početka škole odvijati dva puta dnevno, ujutro i poslije podne. Hitova: 6162

Posebni događaji

          5vecer rukometa

Kontakt

  Mobitel: +38595/868-0006

  Fax: 053/492-455

  OIB: 75686339179

  Matični broj: 1294776

  IBAN: HR9123300031152788357

  rkgospic@gmail.com

 

Rukometni klub "Gospić"
  Budačka 12
  53000 Gospić
  Hrvatska (Croatia)

 

Tražilica