NAŠI RUKOMETAŠI PODRŽALI I TRENING AKTIVNE HRVATSKE

Kategorija: Općenito Objavljeno: Nedjelja, 15 Srpanj 2018 Napisao/la VA

Preko 40 naših članova i njihovih roditelja sudjelovalo je na treningu Aktivne Hrvatske.

Trg Stjepana Radića je u subotu, 14. srpnja 2018. godine, bio rezerviran za trening Aktivne Hrvatske koji je bio sportsko-edukativnog karaktera i otvoren za sve građane. Okupljanje se održavalo do 10 sati kada je krenulo vježbanje vlastitom težinom primjereno ljudima svih dobnih kategorija. Trening je, pod vodstvom stručnjaka s Kineziološkog fakulteta u Zagrebu, trajao 50 minuta, a svi sudionici su dobili HEP majicu za vježbanje, bočicu MG Mivele-vode, Decathlon je osigurao loptu za trening, a NIVEA prostirke za vježbanje. Stručnjaci iz područja kineziologije, nutricionizma i medicine održali su kratka predavanja o važnosti pravline prehrane i brige o vlastitom zdravlju.

Po završetku cijelog događaja još smo jednom bili izuzetno ponosni na naše članove i njihove roditelje što su se odazvali i na ovu akciju, činili veliki dio ukupno prijavljenih vježbača, te tako još jednom pokazali da smo na pravom putu u aktiviranju ljudi u razne pozitivne aktivnosti na području Gospića, te odgoju, obrazovanju i širenju svjetonazora naših rukometaša.

Ovo je bio prvi trening Aktivne Hrvatske održan u Gospiću, a za organizaciju je zaslužan Grad Gospić.

Hitova: 2959

Posebni događaji

          5vecer rukometa

Tražilica

Tablica s HRS stranice

Kontakt

  Budačka 12
  53000 Gospić
  Hrvatska (Croatia)
  Mobitel: +38595/868-0006
  OIB: 75686339179
  Matični broj: 1294776
  IBAN: HR9123300031152788357
  rkgospic@gmail.com