ZAVRŠILA I 4. ZIMSKA RUKOMETNA LIGA

Kategorija: Općenito Objavljeno: Ponedjeljak, 07 Siječanj 2019 Napisao/la VA

Na ligi je u 3 dana (4.-6.1.2019.) sudjelovalo 17 ekipa koje su ukupno odigrale 36 utakmica.

Zimska rukometna liga je okončala i svoje četvrto izdanje, te ju i ove godine možemo ocijeniti kao veoma uspješnu. Ukupno se natjecalo 17 ekipa (8 seniorskih i 9 u mlađim uzrastima). Veliki plus za cjelokupni turnir i njegovu budućnost bio je ponovni dolazak ekipe prvoligaša iz Rijeke, dok su i drugu godinu za redom sudjelovali i igrači iz RK Libra tehničar iz Zagreba koji ovaj turnir učinili kvalitetnijim, napetijim i zanimljivim.

Već u grupnoj fazi seniorskog dijela natjecanja mogli smo gledati nekoliko veoma zanimljivih utakmica od kojih se izdvajaju utakmice u kojima su u iznimno napetim završnicama MOĆNICI do posljednjih trenutaka puhali za vratom VESELIM KANISTERIMA (20:23) , a OLUPINE ozbiljno parirale kasnijim osvajačima, ekipi POVRATAK OTPISANIH (17:23).

Završni dan je donio nova uzbuđenja. U veoma napetoj polufinalnoj utakmici LIBRA  ostvaruje pobjedu protiv ekipe OLUPINE (17:13), dok u utakmici za treće mjesto OLUPINE u drugom dijelu uspijevaju savladati VESELE KANISTERE (23:19).

U finalu seniorske konkurencije ekipa POVRATAK OTPISANIH je s visokih 9 golova prednosti bila uspješnija od ekipe LIBRA (32:23).

U mlađim uzrastima smo također mogli vidjeti napete utakmice u kojima su najuspješniji bili ŠERINI POLICAJCI koji su u finalu pobijedili ekipu HANDBALL KING`S rezultatom 17:14, dok je u utakmici za 3. Mjesto THE SNOW QUEEN pobijedila PRO TEAM 20:17.

Rukometni klub „Gospić“ se zahvaljuje svima koji su na bilo koji način sudjelovali u organizaciji i omogućili da turnir bude na nivou na kojem je bio. Velika hvala svim ekipama i igračima sudionicima turnira.

Nadamo se da se dogodine vidimo u još većem broju.


 

NAGRAĐENI

MLAĐI UZRASTI – 2005.

1. mjesto: ŠERINI POLICAJCI

2. mjesto: HANDBALL KING`S

3. mjesto: THE SNOW QUEEN

 

Najbolji igrač: IVAN JERGOVIĆ (ŠERINI POLICAJCI)

Najbolji golman: ALEN MAROJEVIĆ (ŠERINI POLICAJCI)

 

Najbolja ekipa:

-          PETAR MILKOVIĆ (ŠERINI POLICAJCI)

-          MARKO ČAČIĆ (ŠERINI POLICAJCI)

-          HRVOJE RUKAVINA (HANDBALL KING`S)

-          MATIJA BUKOVAC (HANDBALL KING`S)

-          JANA VOJTA (THE SNOW QUEEN)

 

Natjecanje u sedmercima: MATEO DIZDAR/IGOR VUČETIĆ

 

 

SENIORI

1. mjesto: POVRATAK OTPISANIH

2. mjesto: LIBRA

3. mjesto: OLUPINE

 

Najbolji igrač: DAMIR VUČKO (POVRATAK OTPISANIH)

Najbolji golman: DOMINIK KNIEWEALD (LIBRA)

 

Najbolja ekipa:

-          DARIO PEŠIĆ (POVRATAK OTPISANIH)

-          SANDRO SAMARDŽIĆ (POVRATAK OTPISANIH)

-          STJEPAN RADIĆ (LIBRA)

-          MATEJ PETRIĆ (LIBRA)

-          DANIJEL DEŽELJIN (OLUPINE)

 

Natjecanje u sedmercima: ANTONIJA MATIĆ/VANJA ANTIĆ

 

REZULTATI

 

PETAK, 4.1.2019.

13:00 – mlađi – grupa A – ŠERINI POLICAJCI – DRENAK 1 26:4

13:20 – mlađi – grupa B – PRO TEAM – MINIĆI 29:5

13:40 – mlađi – grupa A – DRENAK 2 – THE SNOW QUEEN 0:21

14:00 – mlađi – grupa B – HANDBALL KING`S – DRENAK 3 16:11

14:20 – mlađi – grupa A – DRENAK 1 – DRENAK 2 15:12

14:40 – mlađi – grupa B – MINIĆI – DRENAK 3 9:23

15,00 – mlađi – grupa A – SLATKICEE – ŠERINI POLICAJCI 9:19

15,20 – mlađi – grupa B – PRO TEAM – HANDBALL KING`S 10:12

15,40 – mlađi – grupa A – DRENAK 2 – SLATKICEE 4:11

16,00 – mlađi – grupa B – MINIĆI – HANDBALL KING`S 3:14

16,20 – mlađi – grupa A – THE SNOW QUEEN – DRENAK 1 12:3

16,40 – mlađi – grupa B – DRENAK 3 – PRO TEAM 13:19

17,00 – mlađi – grupa A – SLATKICEE – THE SNOW QUEEN 7:17

17,20 – mlađi – grupa A – ŠERINI POLICAJCI – DRENAK 2 25:2

17,40 – mlađi – grupa A – THE SNOW QUEEN – ŠERINI POLICAJCI 13:17

18,00 – mlađi – grupa A – DRENAK 1 – SLATKICEE 11:9

 

SUBOTA, 5.1.2019.

14:00 – seniori – grupa B – VESELI KANISTERI – MALI CAFFE 11:9

14:30 – seniori – grupa A – MOLIM – POVRATAK OTPISANIH 8:34

15:00 – seniori – grupa B – MALI CAFFE – MOĆNICI 16:18

15:30 – seniori – grupa A – OLUPINE - MOLIM 21:11

16:00 – seniori – grupa B – LIBRA – MALI CAFFE 29:15

16:30 – seniori – grupa A – POVRATAK OTPISANIH – GIRL TEAM 24:13

17:00 – seniori – grupa B – MOĆNICI – VESELI KANISTERI 20:23

17:30 – seniori – grupa A – GIRL TEAM – MOLIM 16:11

18:00 – seniori – grupa B – LIBRA - MOĆNICI 30:17

18:30 – seniori – grupa A – GIRL TEAM – OLUPINE 13:21

19:00 – seniori – grupa B –  VESELI KANISTERI – LIBRA 12:14

19:30 – seniori – grupa A – POVRATAK OTPISANIH – OLUPINE 23:17

 

NEDJELJA, 6.1.2019.

10,00 – mlađi – I polufinale – Šerini policajci – Pro team 20:16

10,30 – mlađi – II polufinale – The Snow queen – Handball King`s 13:14

11,00 – seniori – I polufinale – Povratak otpisanih – Veseli kanisteri 32:17

11,45 – seniori – II polufinale – Olupine – Libra 13:17

12,30 – natjecanje u sedmercima za sve sudionike

13,00 – mlađi – za 3. mjesto – Pro team – The Snow queen 17:20

13,30 – seniori – za 3. mjesto – Olupine – Veseli kanisteri 23:19

14,15 – mlađi – finale – Šerini policajci – Handball king`s 17:14

14,45– seniori – finale – Povratak otpisanih – Libra 32:23

15,30 – dodjela nagrada

Hitovi: 626

Posebni događaji

          5vecer rukometa

Tražilica

Kontakt

  Mobitel: +38595/868-0006

  Fax: 053/492-455

  OIB: 75686339179

  Matični broj: 1294776

  IBAN: HR9123300031152788357

  rkgospic@gmail.com

 

Rukometni klub "Gospić"
  Budačka 12
  53000 Gospić
  Hrvatska (Croatia)

 

Slike