TREĆE MJESTO DJEČAKA "B" IPAK NIJE OSTVARENO

Kategorija: Mlađi uzrasti Objavljeno: Četvrtak, 31 Svibanj 2018 Napisao/la VA

Dječaci "B" i djevojčice "A" odigrali su (subota 26.5.2018.) svoje posljednje ovosezonske utakmice.

Dječacima "B" trebao je neriješen rezultat u posljednjem kolu protiv Zameta kako bi osigurali treće mjesto u ligi Primorsko-goranske županije, no čak 4 nerealizirana sedmerca i izostanak nekoliko prvotimaca odvelo nas je u poraz. Lovili smo se za zadnju slamku spasa, no dojma smo da smo nekoliko bodova prosuli u prijašnjim utakmicama.

RK TRSAT - RK GOSPIĆ 24:6 - ekipa Trsata je za nekoliko stepenica iznad svih ekipa lige budući se nitko ne može mjeriti s fizikalijama njihovih igrača. U našoj ekipi je najefikasniji bio Domazet s 3 pogotka.

RK GOSPIĆ - RK ZAMET 5:11 - iako smo u sastavu bili bez Jergovića i Suknaića, dvojice ponajboljih igrača ekipe vjerovali smo da možemo doći do pozitivnog rezultata koji bi nam osigurao 3. mjesto na tablici. Čak 4 nerealizirana sedmerca i nekoliko zicera nismo mogli nadoknaditi, dok su protivnici svoje šanse uspijevali realizirati. Hećimović i Vučetić postigli su po 2, dok je Čačić dodao 1 pogodak.

 

Djevojčice su, na žalost, u posljednjim trenucima ispustile novu pobjedu kojom su mogle dodatno potvrditi napredak ostvaren tijekom sezone.

RK KVARNER KOSTRENA - RK GOSPIĆ 10:9 - dobru igru tijekom cijele utakmice propustile su naše djevojčice i rezultatski potvrditi u posljednjoj minuti utakmice. Nismo uspjeli realizirati sedmerac za vodstvo od jednog pogotka razlike, a drugoj strani primamo pogodak i utakmicu završavamo porazom. Božena Milinković postigla je 4, Marija Milković 3, a Danijela Šop 2 pogotka.

RK GOSPIĆ - ŽRK RAB II 12:21 - puno jače protivnice s Raba ostvarile su uvjerljivu pobjedu. U našoj ekipi su se istakle Danijela Šop sa 7 i Marija Milković s 5 pogodaka.

Hitovi: 763

Posebni događaji

          5vecer rukometa

Tražilica

Kontakt

  Mobitel: +38595/868-0006

  Fax: 053/492-455

  OIB: 75686339179

  Matični broj: 1294776

  IBAN: HR9123300031152788357

  rkgospic@gmail.com

 

Rukometni klub "Gospić"
  Budačka 12
  53000 Gospić
  Hrvatska (Croatia)

 

Slike