KREĆE 3. ZIMSKA RUKOMETNA LIGA

Kategorija: Općenito Objavljeno: Četvrtak, 04 Siječanj 2018 Napisao/la VA

Odrađeno je izvlačenje grupa, te nas od petka do nedjelje (5.-7.1.2018) u Gradskoj sportskoj dvorani u Gospiću očekuju mnoge zanimljive utakmice.

Za sudjelovanje na 3. Zimskoj rukometnoj ligi prijavilo se ukupno 18 ekipa, 10 u konkurenciji seniora i 8 u konkurenciji mlađih uzrasta (2003. godište i mlađi).

Konkurencija će u kategoriji seniora biti najjača do sada. Uz već standardne domaće rukometaše, tu su i mlade nade, srednjoškolci, koje će, podijeljeni u dvije ekipe, već ove godine pokušati pomrsiti račune pretendentima za prva tri mjesta. Prvi puta su s nama dvije ekipe iz Zagreba, a iz Rijeke nam i ove godine dolazi ekipa sastavljena od rukometnih prvoligaša.

U kategoriji mlađih uzrasta je konkurencija svake godine sve izjednačenija, a za titulu pobjednika borit će se 8 ekipa.

Izvlačenje je odrađeno u četvrtak, 4. siječnja 2018. godine, u prostoriji kluba koja se nalazi u Kulturno informativnom centru u Gospiću, te dostavljamo izvučene grupe i raspored utakmica za sva tri dana.

 

GRUPE

 

SENIORI

GRUPA A

1. DD

2. JUMP BAR

3. TEHNIČAR

4. ZBRDA ZDOLA

5. POVRATAK OTPISANIH

 

GRUPA B

1. VESELI KANISTERI

2. PLAĆENICI

3. NORMABEL GENERACIJA

4. VERTUS

5. LIBRA

 

MLAĐI UZRASTI

GRUPA A

1. SS TEAM

2. NINDŽA KORNJAČE

3. MEGA BOYS

4. ARMIJA

 

GRUPA B

1. TAKTIČARI

2. GS-LO TEAM

3. KIKIĆI

4. TIĆI

 

 

RASPORED UTAKMICA

 

PETAK, 5.1.2018.

14:00 – mlađi – grupa A – SS TEAM - ARMIJA

14:20 – mlađi – grupa B – TAKTIČARI – TIĆI

14:40 – mlađi – grupa A – NINDŽE KORNJAČE – MEGA BOYS

15:00 – mlađi – grupa B – GS-LO TEAM – KIKIĆI

15:20 – mlađi – grupa A – ARMIJA – MEGA BOYS

15:40 – mlađi – grupa B – TIĆI – KIKIĆI

16,00 – mlađi – grupa B – TAKTIČARI – GS-LO TEAM

16,20 – mlađi – grupa A – NINDŽE KORNJAČE – ARMIJA

16,40 – mlađi – grupa B – GS-LO TEAM – TIĆI

17,00 – mlađi – grupa A – MEGA BOYS – SS TEAM

17,20 – mlađi – grupa B – KIKIĆI – TAKTIČARI

17,40 – seniori – grupa B – VESELI KANISTERI – PLAĆENICI

18,10 – seniori – grupa A – DD – JUMP BAR

18,40 – seniori – grupa B – VESELI KANISTERI – VERTUS

19,10 – mlađi – grupa A – SS TEAM – NINDŽA KORNJAČE

19,30 – seniori – grupa B – PLAĆENICI – VERTUS

 

SUBOTA, 6.1.2018.

12:00 – seniori – grupa A – JUMP BAR – POVRATAK OTPISANIH

12:30 – seniori – grupa B – PLAĆENICI – LIBRA

13:00 – seniori – grupa A – TEHNIČAR – DD

13:30 – seniori – grupa B – NORMABEL GENERACIJA – VERTUS

14:00 – seniori – grupa A – POVRATAK OTPISANIH – TEHNIČAR

14:30 – seniori – grupa B – LIBRA – NORMABEL GENERACIJA

15:00 – seniori – grupa A – TEHNIČAR – ZBRDA ZDOLA

15:30 – seniori – grupa B – NORMABEL GENERACIJA – VESELI KANISTERI

16:00 – seniori – grupa A – ZBRDA ZDOLA – POVRATAK OTPISANIH

16:30 – seniori – grupa B – VERTUS – LIBRA

17:00 – seniori – grupa A – DD - ZBRDA ZDOLA

17:30 - seniori - grupa A - JUMP BAR – TEHNIČAR

18:00 – seniori – grupa B – PLAĆENICI – NORMABEL GENERACIJA

18:30 – seniori – grupa A – ZBRDA ZDOLA – JUMP BAR

19:00 – seniori – grupa A – POVRATAK OTPISANIH – D.D.

19:30 – seniori – grupa B – LIBRA – VESELI KANISTERI

 

NEDJELJA, 7.1.2018.

11,00 – mlađi – I polufinale – A1 – B2

11,30 – mlađi – II polufinale – A2 – B1

12,00 – seniori – I polufinale – A1 – B2

12,45 – seniori – II polufinale – A2 – B1

13,30 – natjecanje u sedmercima za prijavljene sudionike

14,00 – mlađi – za 3. mjesto – gubitnik I polufinale – gubitnik II polufinale

14,30 – seniori – za 3. mjesto – gubitnik I polufinale – gubitnik II polufinale

15,15 – mlađi – finale – pobjednik I polufinale – pobjednik II polufinale

15,45 – seniori – finale – pobjednik I polufinale – pobjednik II polufinale

16,30 – dodjela nagrada

 

Hitovi: 1235

Posebni događaji

          5vecer rukometa

Tražilica

Kontakt

  Mobitel: +38595/868-0006

  Fax: 053/492-455

  OIB: 75686339179

  Matični broj: 1294776

  IBAN: HR9123300031152788357

  rkgospic@gmail.com

 

Rukometni klub "Gospić"
  Budačka 12
  53000 Gospić
  Hrvatska (Croatia)

 

Slike