Sezona 2006/2007 - Seniori

Kategorija: Uncategorised Objavljeno: Srijeda, 22 Kolovoz 2007

Sezona 2006/2007.

Sastav

Image

1 red: trener Joso Starčević, Marko Brkljačić, Zvonimir Knežević, Ivan Mihić, Marko Caga, Jure Starčević, Željko Dukovac, Ivan Sorić, Milan Fajdić

2 red: doktor Milinović, Zoran Leček, Vanja Antić, Marijan Žižić, Ante Mihić, Marko Kriste, Aleksandar Gadžić, Marijan Rupčić

Image

1 red: doktor Milinović, trener Joso Starčević, Goran Došen, tajnik Milan Maras, Tomica Jelinić, Zvonimir Knežević, Marko Caga, Ivan Mihić, Marko Brkljačić, pomoćni trener Ivan Sorić, predsjednik Milan Fajdić;

2 red: Ante Mihić, Marijan Žižić, Denis Pleša, Vanja Antić, Marko Kriste, Aleksandar Gadžić;

na slikama nisu: Hrvoje Vukelić, Marko Šimić;

Rezultati u 3. HRL Zapad 2

I KOLO 23/24 09
   
16. KOLO 10/11 02
 
CRIKVENICA II
-
0
 
0
-
CRIKVENICA II
ZAMET II
24-36
TRSAT
 
TRSAT
34-25
ZAMET II
NOVIGRAD
34-31
PEĆINE
 
PEĆINE
30-21
NOVIGRAD
VINODOL
22-20
SELCE
 
SELCE
31-21
VINODOL
POREČ II
26-22
OGULIN
 
OGULIN
26-35
POREČ II
OMIŠALJ
32-40
KVARNER
 
KVARNER
24-24
OMIŠALJ
ROVINJ
33.27
BUJE 53
 
BUJE 53
37-30
ROVINJ
MORNAR
27-34
GOSPIĆ
 
GOSPIĆ
32-18
MORNAR
             
II KOLO 27.09. SRIJEDA
   
17. KOLO 17/18 02
 
0
-
GOSPIĆ
 
GOSPIĆ
-
0
BUJE 53
29-26
MORNAR
 
MORNAR
21-36
BUJE 53
KVARNER
34-32
ROVINJ
 
ROVINJ
33-22
KVARNER
OGULIN
25-21
OMIŠALJ
 
OMIŠALJ
21-22
OGULIN
SELCE
23-41
POREČ II
 
POREČ II
36-28
SELCE
PEĆINE
35-26
VINODOL
 
VINODOL
23-21
PEĆINE
TRSAT
37-22
NOVIGRAD
 
NOVIGRAD
18-34
TRSAT
CRIKVENICA II
34-27
ZAMET II
 
ZAMET II
30-30
CRIKVENICA II
             
III KOLO 30/01.10.
   
18. KOLO 24/25 02
 
ZAMET II
-
0
 
0
-
ZAMET II
NOVIGRAD
25-34
CRIKVENICA II
 
CRIKVENICA II
35-11
NOVIGRAD
VINODOL
21-36
TRSAT
 
TRSAT
31-26
VINODOL
POREČ II
28-20
PEĆINE
 
PEĆINE
27-25
POREČ II
OMIŠALJ
40-18
SELCE
 
SELCE
35-30
OMIŠALJ
ROVINJ
32-23
OGULIN
 
OGULIN
25-33
ROVINJ
MORNAR
30-31
KVARNER
 
KVARNER
24-23
MORNAR
GOSPIĆ
32-21
BUJE 53
 
BUJE 53
25-33
GOSPIĆ
             
IV KOLO 04.10. SRIJEDA
   
19. KOLO 3/4 03
 
0
-
BUJE 53
 
BUJE 53
-
0
KVARNER
34-50
GOSPIĆ
 
GOSPIĆ
39-32
KVARNER
OGULIN
27-38
MORNAR
 
MORNAR
24-18
OGULIN
SELCE
20-33
ROVINJ
 
ROVINJ
37-24
SELCE
PEĆINE
21-19
OMIŠALJ
 
OMIŠALJ
20-24
PEĆINE
TRSAT
43-32
POREČ II
 
POREČ II
38-35
TRSAT
CRIKVENICA II
34-23
VINODOL
 
VINODOL
11-26
CRIKVENICA II
ZAMET II
38-30
NOVIGRAD
 
NOVIGRAD
18-34
ZAMET II
             
V KOLO 7/8.10.
   
20. KOLO 10/11 03
 
NOVIGRAD
-
0
 
0
-
NOVIGRAD
VINODOL
31-41
ZAMET II
 
ZAMET II
32-29
VINODOL
POREČ II
34-29
CRIKVENICA II
 
CRIKVENICA II
35-36
POREČ II
OMIŠALJ
20-35
TRSAT
 
TRSAT
32-21
OMIŠALJ
ROVINJ
25-24
PEĆINE
 
PEĆINE
23-36
ROVINJ
MORNAR
35-20
SELCE
 
SELCE
21-27
MORNAR
GOSPIĆ
32-21
OGULIN
 
OGULIN
27-41
GOSPIĆ
BUJE 53
48-36
KVARNER
 
KVARNER
32-29
BUJE 53
             
VI KOLO 14/15.10
   
21. KOLO 17/18 03
 
0
-
KVARNER
 
KVARNER
-
0
OGULIN
28-31
BUJE 53
 
BUJE 53
44-22
OGULIN
SELCE
22-61
GOSPIĆ
 
GOSPIĆ
46-32
SELCE
PEĆINE
24-37
MORNAR
 
MORNAR
24-22
PEĆINE
TRSAT
35-28
ROVINJ
 
ROVINJ
26-27
TRSAT
CRIKVENICA II
26-25
OMIŠALJ
 
OMIŠALJ
16-31
CRIKVENICA II
ZAMET II
33-31
POREČ II
 
POREČ II
53-41
ZAMET II
NOVIGRAD
26-23
VINODOL
 
VINODOL
29-24
NOVIGRAD
             
VII KOLO 21/22. 10
   
22. KOLO 31 03
 
VINODOL
-
0
 
0
-
VINODOL
POREČ II
44.31
NOVIGRAD
 
NOVIGRAD
27-47
POREČ II
OMIŠALJ
23-23
ZAMET II
 
ZAMET II
29-27
OMIŠALJ
ROVINJ
36-32
CRIKVENICA II
 
CRIKVENICA II
27-28
ROVINJ
MORNAR
24-32
TRSAT
 
TRSAT
28-22
MORNAR
GOSPIĆ
35-25
PEĆINE
 
PEĆINE
21-33
GOSPIĆ
BUJE 53
37-24
SELCE
 
SELCE
37-37
BUJE 53
KVARNER
29-34
OGULIN
 
OGULIN
29-26
KVARNER
             
VIII KOLO 28/29. 10.
   
23. KOLO 7/8 04
 
0
-
OGULIN
 
OGULIN
-
0
SELCE
22-35
KVARNER
 
KVARNER
38-37
SELCE
PEĆINE
22-32
BUJE 53
 
BUJE 53
33-33
PEĆINE
TRSAT
31-32
GOSPIĆ
 
GOSPIĆ
33-26
TRSAT
CRIKVENICA II
28-24
MORNAR
 
MORNAR
23-26
CRIKVENICA II
ZAMET II
29-29
ROVINJ
 
ROVINJ
51-27
ZAMET II
NOVIGRAD
26-39
OMIŠALJ
 
OMIŠALJ
32-15
NOVIGRAD
VINODOL
22-35
POREČ II
 
POREČ II
35-25
VINODOL
             
IX KOLO 04/05.11.
   
24. KOLO 14/14 04
 
POREČ II
-
0
 
0
 
POREČ II
OMIŠALJ
31-17
VINODOL
 
VINODOL
24-29
OMIŠALJ
ROVINJ
35-18
NOVIGRAD
 
NOVIGRAD
15-34
ROVINJ
MORNAR
25-28
ZAMET II
 
ZAMET II
37-24
MORNAR
GOSPIĆ
35-31
CRIKVENICA II
 
CRIKVENICA II
23-30
GOSPIĆ
BUJE 53
25.35
TRSAT
 
TRSAT
43-33
BUJE 53
KVARNER
31-29
PEĆINE
 
PEĆINE
30-38
KVARNER
OGULIN
32.24
SELCE
 
SELCE
29-27
OGULIN
             
X KOLO 11/12.11.
   
25. KOLO 21/22 04
 
0
-
SELCE
 
SELCE
-
0
PEĆINE
28-35
OGULIN
 
OGULIN
38-28
PEĆINE
TRSAT
38-34
KVARNER
 
KVARNER
37-44
TRSAT
CRIKVENICA II
34-31
BUJE 53
 
BUJE 53
29-30
CRIKVENICA II
ZAMET II
26-37
GOSPIĆ
 
GOSPIĆ
41-34
ZAMET II
NOVIGRAD
26-23
MORNAR
 
MORNAR
27-20
NOVIGRAD
VINODOL
26-33
ROVINJ
 
ROVINJ
38-22
VINODOL
POREČ II
36-26
OMIŠALJ
 
OMIŠALJ
25-27
POREČ II
             
XI KOLO 18/19.11.
   
26. KOLO 28/29 04
 
OMIŠALJ
-
0
 
0
-
OMIŠALJ
ROVINJ
26-36
POREČ II
 
POREČ II
37-35
ROVINJ
MORNAR
24-30
VINODOL
 
VINODOL
21-35
MORNAR
GOSPIĆ
35-27
NOVIGRAD
 
NOVIGRAD
24-35
GOSPIĆ
BUJE 53
33-32
ZAMET II
 
ZAMET II
30-29
BUJE 53
KVARNER
27-30
CRIKVENICA II
 
CRIKVENICA II
27-34
KVARNER
OGULIN
26-37
TRSAT
 
TRSAT
43-28
OGULIN
SELCE
21-29
PEĆINE
 
PEĆINE
36-22
SELCE
             
XII KOLO 25/26. 11.
   
27. KOLO 5/6 05
 
0
-
PEĆINE
 
PEĆINE
-
0
TRSAT
45-26
SELCE
 
SELCE
34-41
TRSAT
CRIKVENICA II
33-24
OGULIN
 
OGULIN
30-28
CRIKVENICA II
ZAMET II
37-36
KVARNER
 
KVARNER
33-41
ZAMET II
NOVIGRAD
22-34
BUJE 53
 
BUJE 53
36-27
NOVIGRAD
VINODOL
19-27
GOSPIĆ
 
GOSPIĆ
36-20
VINODOL
POREČ II
30-21
MORNAR
 
MORNAR
27-37
POREČ II
OMIŠALJ
26-32
ROVINJ
 
ROVINJ
37-18
OMIŠALJ
             
XIII KOLO 02/03.12.
   
28. KOLO 12/13 05
 
ROVINJ
-
0
 
0
-
ROVINJ
MORNAR
21-27
OMIŠALJ
 
OMIŠALJ
20-26
MORNAR
GOSPIĆ
39-26
POREČ II
 
POREČ II
36-35
GOSPIĆ
BUJE 53
38-26
VINODOL
 
VINODOL
22-43
BUJE 53
KVARNER
39-27
NOVIGRAD
 
NOVIGRAD
28-35
KVARNER
OGULIN
31-32
ZAMET II
 
ZAMET II
32-21
OGULIN
SELCE
21-47
CRIKVENICA II
 
CRIKVENICA II
45-24
SELCE
PEĆINE
34-40
TRSAT
 
TRSAT
31-25
PEĆINE
             
XIV KOLO 09/10.12.
   
29. KOLO 19/20 05
 
0
-
TRSAT
 
TRSAT
-
0
CRIKVENICA II
35-27
PEĆINE
 
PEĆINE
31-30
CRIKVENICA II
ZAMET II
49-20
SELCE
 
SELCE
28-36
ZAMET II
NOVIGRAD
31-28
OGULIN
 
OGULIN
35-31
NOVIGRAD
VINODOL
32-27
KVARNER
 
KVARNER
35-27
VINODOL
POREČ II
31-41
BUJE 53
 
BUJE 53
43-29
POREČ II
OMIŠALJ
24-31
GOSPIĆ
 
GOSPIĆ
41-12
OMIŠALJ
ROVINJ
35-23
MORNAR
 
MORNAR
22-22
ROVINJ
             
XV KOLO 16/17.12.
   
30. KOLO 36/27 05
 
MORNAR
-
0
 
0
 
MORNAR
GOSPIĆ
33-25
ROVINJ
 
ROVINJ
31-32
GOSPIĆ
BUJE 53
36-29
OMIŠALJ
 
OMIŠALJ
26-28
BUJE 53
KVARNER
29-30
POREČ II
 
POREČ II
41-38
KVARNER
OGULIN
32-23
VINODOL
 
VINODOL
30-32
OGULIN
SELCE
29-32
NOVIGRAD
 
NOVIGRAD
33-23
SELCE
PEĆINE
28-32
ZAMET II
 
ZAMET II
27-22
PEĆINE
TRSAT
32-24
CRIKVENICA II
 
CRIKVENICA II
27-39
TRSAT

Konačna tablica

GOSPIĆ
28
27
0
1
1020
720
300
54
Trsat
28
25
0
3
1000
765
235
50
Poreč II
28
22
0
6
976
856
120
44
Rovinj
28
18
2
8
905
744
161
38
Buje '53
28
17
2
9
945
825
120
36
Zamet II
28
16
3
9
903
865
38
35
Crikvenica II
28
16
1
11
871
763
108
33
Kvarner
28
13
1
14
910
923
-13
27
Ogulin
28
11
0
17
768
862
-94
22
Mornar
28
9
1
18
721
765
-44
19
Pećine
28
8
1
19
750
831
-81
17
Omišalj
28
6
2
20
686
776
-90
14
Vinodol
28
6
0
22
676
888
-212
12
Novigrad
28
6
0
22
683
918
-235
12
Selce
28
3
1
24
715
1028
-313
7

Kup

----

Hitovi: 4401

Posebni događaji

          5vecer rukometa

Tražilica

Kontakt

  Mobitel: +38595/868-0006

  Fax: 053/492-455

  OIB: 75686339179

  Matični broj: 1294776

  IBAN: HR9123300031152788357

  rkgospic@gmail.com

 

Rukometni klub "Gospić"
  Budačka 12
  53000 Gospić
  Hrvatska (Croatia)

 

Slike