Glas Istre   Hrvatski rukometni portal

Izvještaji s Hrvatskog rukometnog portala i Glasa Istre.

Glas Istre:

Mladi rudar – Gospić 34:27 (18:15). Dvorana SŠ Mate Blažine. Gledatelja: 300. Suci: Kirinčić (Rijeka), Rinaldis (Kaštelir).

MLADI RUDAR: Brezac, Jajčević 1, Osmić 4, Zupičić 5, Glavičić 7, Banović 3, Stubičar 1, Tursunović, Prskalo 3, Griparić 3, Kos, Peruško 1, Pejić 2 (2), Stepančić 4.

GOSPIĆ: Došen, Gadžić 5 (3), Žižić 9 (3), Čurković 4, Vukelić 3, Staroselčić 1, Jurinović 1, Leček, Starčević, Mihić 2, Subašić 1, Antić 1.

Sedmerci: Mladi rudar 3 (2), Gospić 7 (6). Isključenja: Mladi rudar 10, Gospić 8 minuta.

Rukometaši Mladog rudara ostvarili su treću uzastopnu pobjedu, svladavši borbenu momčad Gospića. Gospićani su puno bolje ušli u utakmicu, pa su do 20. minute imali prednost do tri gola razlike. No, od 20. minute i rezultata 11:11 potpuno se mijenja slika na terenu. Gospićani još uspijevaju stići do dva poravnanja (13:13 i 14:14), da bi u furioznoj završnici prvog dijela Labinjani s četiri uzastopna pogotka pobjegli na 18:15. Tu su prednost bez većih poteškoća održavali do 50. minute, a u narednih nekoliko minuta utakmica je riješena. Tada je ponovno sjajni Paolo Kos obranio tri zicera i domaći su u 52. minuti pobjegli na »plus 7« (30:23). Susret su rutinski priveli kraju a uz Kosa i sjajnog Glavičića velik je dobitak i odlična igra mladog Stepančića.

R. F.

Hrvatski rukometni portal:

MLADI RUDAR POBIJEDIO BORBENU MOMČAD IZ GOSPIĆA

Mladi rudar –Gospić 34:27(18:15)

Dvorana SŠ Mate Blažine.Gledatelja 300.
Suci:Kirinčić(Rijeka) i Rinaldis(Kaštelir).

MLADI RUDAR-Brezac,Jajčević 1,Osmić 4,Zupičić 5,Glavičić 7,Banović 3,Stubičar 1, Tursunović, Prskalo 3, Griparić 3, Kos,Peruško 1,Pejić 2(2),Stepančić 4.
Trener:Diego Datos.

GOSPIĆ-Došen, Gadžić 5(3), Žižić 9(3),Čurković 4, Vukelić 3, Staroselčić 1, Jurinović 1, Leček, Starčević, Mihić 2, Subašić 1, Antić 1.

Sedmerci: Mladi rudar 3(2), Gospić 7(6).
Isključenja: Mladi rudar 10 i Gospić 8 minuta.

U redovima rukometaša iz Labina prebrođena je kriza i nastavlja se niz pobjeda. Perjanica momčadi je vratar paolo Kos,koji je redovito među najboljim igračima u svakoj utakmici.U ovoj utakmici borbenost gostiju bila je dovoljno za prvih dvadeset minuta igre,a od onda vlada i diktira igrom samo domaća momčad,koja stečenu prednost iz prvoga dijela igre održava i u posljednjih deset minuta povećava na nedostižnih sedam golova razlike.uz spomenutog vratara domaćih istaknuo se je u polju realizacijom Glavičić uz asistenciju mladog Stepančića.U posljednjem kolu rudari gostuju u Kostreni, gdje pada odluka gdje ce se naći na kraju prvog dijela prvenstva.