U odgođenoj utakmici 2. kola III HRL zapad bili smo domaćini Rk Arena II i ostvarili pobjedu rezultatom 31:29 (16:18)

Gosti iz Pule su novaci u našoj ligi te se nije znalo kakva se utakmica očekuje. U malo detaljnijem pregledu utakmica njihove prve ekipe koja se natječe u Premijer ligi (najviši rang rukometa u Hrvatskoj) došli smo do spoznaje da je od 16 igrača (3 golmana) koliko ih je doputovalo u Gospić njih 15 (2 golmana) bar jednom nastupilo za prvu ekipu u Premijer ligi, 9 igrača se upisalo u strijelce a ukupno su postigli 49 pogodaka od 93 koliko je RK Arena postigla u prva 4 kola Premijer lige.

Utakmicu smo otvorili dobro, odmah poveli 2:0, povečavali vodstvo (7:4, 8:5, 10:7) odlično odigrali sa 4 igrača u polju te za to vrijeme odigrali 1:1, da bi pred kraj 1. poluvremena sa igračem više koncentracija pala te se na poluvrijeme odlazi pri vodstvu gostiju 16:18 kod kojih je nezaustavljiv bio Berček sa 8 postignutih golova (ukupno 10).

Nakon 5 minuta drugog poluvremena i vodstva gostiju 16:20 prikazujemo bolju, borbeniju i pokretljiviju obranu što rezultira postepenim smanjenjem njihovog vodstva (18:21, 20:22, 23:24, 28:27) do konačnih 31:29.

U domaćim redovima je teško izdvojiti nekog igrača budući su svi pokazali veliku borbenost a statistika kaže sljedeće: