U 23. kolu smo ugostili Rk Kanfanar-Marići koji su došli sa samo 7 igrača što se uvelike odrazilo na naše skolopove u glavi, ozbiljnost u igri koja je u nekoliko navrata bila i prevelika.

Kada prije početka utakmice zabilježite pobjedu onda to ne može izgledati na dobro. Tako je i bilo. Šok i nevjerica 30-ak okupljenih gledatelja bila je prisutna svakim pogledom na teren i semafor koji je pokazivao redom 1:3; 1:4; 2:6. No na jedvite jade dolazimo do vodstva na poluvremenu (15:14) ponajprije zahvaljujući gomalnu Lečeku koji je sakupio nekoliko obrana pred kraj 1. dijela.

Kao da ništa nismo naučili u prvih 30 minuta krenuli smo i u 2. poluvrijeme. Mlitavo, nezainteresirano, neozbiljno te gubimo 19:16. U tim trenucima gostima ponestaje snage, golmani sakupljaju nekoliko obrana, te se na polukontre odvajamo i na kraju zabilježavamo pobjedu rezultatom 36:25.

Solidni su bili golmani (u nekim trenucima), te u napadu Jelić sa 8, Špehar 7, te Radaković sa 5 postignutih golova.