Snaga, koncentracija želja. Bez toga se ne može.

‎U 24. kolu smo gostovali u Labinu, te odigrali utakmicu protiv Ru Mladi Rudar II bez Marijan JelicMatej UdiljakTomislav ŠpeharAleksandar AntićMarko Simic. Poraz rezultatom 36:25 nije loš kao što se na prvu čini. Prvo poluvrijeme (17:13) vrlo dobro, a sa samo malo manje onih najosnovnijih pogrešaka moglo je biti i puno bolje.
Mali izbor vanjskih igrača doveo nas je u situaciju da se uvijek oslanjamo na iste, što su domaćini i primjetili te iskorištavali tu situaciju u drugom poluvremenu i otišli na konačnih plus 11, što je uz malo više naše pameti i strpljenja moglo bit i plus 7-8.
Najraspoloženiji su u našim redovima bili Igor Radaković sa 10, te Mate Pavelić i Ivan Jelic sa po 6 pogodaka.

Čestitke svim dečkima na pristupu koji se poboljšao na svim razinama, no još uvijek mora bit puno bolji.