U Crikvenicu protiv Mornara po tijesnu i neugodnu utakmicu, a natrag sa plus 10 i nova 2 boda.

Otputovali smo u Crikvenicu bez Špehara (privatne obveze) i Antića (ozljeda), te kontrolirali utakmicu od samoga početka što govori i činjenica da domaćini niti jednom nisu došli u vodstvo. Raspoloženi Žižić sa 5 i Pleša sa 4 , od ukupno 16 golova predvodili su našu ekipu u prvom pluvremenu. Odlično je utakmicu otvorio i domaćin Jelovac sa 4 pogotka u 13 minuta, no u 24 minuti dobiva izravni crveni karton te uvelike otežava svojoj momčadi ostatak utakmice.

Poluvrijeme završava našim vodstvom 16:10.

U drugom dijelu ista priča. Nastavilo se sa odličnom igrom u obrani koja nije u potpunosti iskorištena budući da polukontre i kontre koje smo na taj način izborili nismo, zbog naše traljavosti i brzopletosti, uspjeli konkretnije iskoristiti.

Unatoč tome naša je prednost na kraju utakmice narasla na 10 razlike (31:21), a najzapaženiji su bili Žižić sa 7, Pleša sa 6 i Pavelić sa 5 pogodaka.