Zasluženi visoki poraz od boljega.

Nakon par uvodnih minuta utakmice dalo se naslutiti kakav će krajnji ishod biti no gubitak utakmice sa ovolikom razlikom nismo si smjeli dopustiti.
Vratio se oporavljeni Marko Šimić te odigrao prve minute u ovoj sezoni da bi već u 8. minuti obnovio ozljedu koljena. Rezultat na poluvremenu (21:11) dovoljno govori o prezentaciji jedne i druge ekipe na terenu. Domaćini raspoloženi i rastrčani lako poentiraju dok smo mi ispod potrebnog nivoa.
U drugo poluvrijeme ulazimo agresivnije te smanjujemo na +8 (25:17) no opet stajemo i gosti se vraćaju na +10. Trener zadnjih 15-ak minuta priliku daje mlađima te utakmica završava rezultatom 44:28 za domaćina.
Najraspoloženiji u našim redovima su bili Marijan Jelić sa 9, te Pavelić i Antić sa po 6 pogodaka.