Ostvarena vrijedna pobjeda u borbenoj i zanimljivoj utakmici protiv Rk Poreč II !!!

Napokon smo, nakon 2. kola, dočekali domaću utakmicu i unatoč izostanku vrlo bitnih Došena, Špehara i Pleše ostvarili pobjedu protiv mlade i neugodne druge ekipe Poreča.

Nakon početne nesigurnosti u vodstva gostiju 0:2, 1:3, 4:6 polako ulazimo u pozitivan ritam te zahvaljujući Jeliću, Radakoviću i Antiću koji u prvom poluvremenu postižu po 4 pogotka popraćenih sa nekoliko obrana Brkljačića prelazimo u vodstvo te prvih 30 minuta završavamo rezultatom 17:15.
U drugi dio gosti pojačavaju ritam no odolijevamo svim njihovim napadima te povečavamo vodstvo (22:18, 27:21, 28:23) i utakmicu polagano dovodimo kraju rezultatom 32:27.
Najefikasniji su u našim redovima bili Antić sa 9, Jelić sa 7, Pavelić sa 6 pogodaka te golman Brkljačić sa 16 obrana. Vrijedi spomenuti i prve pogotke mladih I. Jelića (1) i Lulića (1).