Dječaci rođeni 2011. i 2012. godine odigrali su u subotu, 5. listopada 2024. godine, u Karlovcu utakmice 2. kola 1. HRL Zapad protiv ekipa RK Š.R. Karlovac i RK Sedmerac Karlovac. Iako su protiv ekipa iz samog vrha lige upisali dva poraza pokazali su kako se sav trud uložen u napredak proteklih sezona isplatio i kako trener Matej Udiljak može računati opravdano očekivati dobre rezultate u sezoni pred njima.

Nesigurno otvaranje utakmice gospićkih rukometaša protiv ekipe Š.R. Karlovac dovelo je do visoke gol prednosti domaćina na isteku 20. minute susreta (10:3). Vidljivo „hrabriji“ ulazak u drugo poluvrijeme donio je 3:0 seriju Gospićana i čvrstu igru obrane, ali je prednost protivnika s poluvremena ostala nedostižna pa Karlovčani upisuju pobjedu rezultatom 22:13.

U drugoj utakmici ekipa trenera Udiljka odigrala je derbi protiv ekipe RK Sedmerac Karlovac. Dobar ulazak u prvi dio susreta serijom od 4:0 dovela je rukometaše Gospića u vodstvo od +4 (9:5). Domaćine spomenuta prednost nije „poljuljala“ pa su je do isteka 20. minute smanjili i na predah se otišlo rezultatom 10:8 za Gospićane.

Na samome početku drugoga dijela ekipa Karlovca s dva uzastopna gola izjednačava rezultat i utakmica ostaje neizvjesnosna do samoga kraja. Unatoč odličnom Milanom Pintarom s 11 postignutih pogodaka, primljenim golom u zadnjim sekundama utakmice, Gospićani gube utakmicu za samo jedan pogodak (18:17).

RK GOSPIĆ – RK Š.R. KARLOVAC 13:22 (3:10) – Pintar (5), Matić (5), Ilić (2), Milković (1)

RK SEDMERAC KARLOVAC – RK GOSPIĆ 18:17 (8:10) – Pintar (11), Šolaja (3), Umiljenović (1), Matić (1), Borovac (1)