Ekipa trenera Mateja Udiljak u nedjelju, 13. listopada 2024. godine, otputovala je u Čavle gdje su dječaci U11 odigrali utakmice 3. kola 1.HRL Zapad. Susreti su se odigrali protiv ekipa RK Mornar Dramalj Crikvenica i RK Čavle. Stopostotnim učinkom Gospićani su povezali dvije pobjede i upisali 4 boda.

RK Mornar Dramalj Crikvenica otvorila je susret mini serijom nakon čega Gospićki rukometaši uzvraćaju serijom 3:0 i okreću rezultat u svoju korist. Nastavljaju zabijati u serijama dok ekipa iz Crikvenice odgovara samo s jednim pogotkom. S dva uzastopna pogotka na kraju prvoga dijela Gospićani odlaze na predah rezultatom 10:6.

Gospićki rukometaši u drugo poluvrijeme ulaze sa 7 povezanih pogodaka stvarajući prednost koju protivnička ekipa nije mogla sustići. Posebno se istaknuo Mislav Ratković sa 8 postignutih pogodaka. Utakmica završava s visokih +13 golova razlike (23:10).

U drugom susretu protiv domaćina Gospićani su u igri nastavili tempom prve utakmice. Serijama pogodaka gospićki rukometaši stvorili su osjetnu prednost (6:3, 8:4) dok su u domaćini netom prije isteka 20. minute uspjeli povezati dva pogotka što ekipi trenera Udiljka na poluvremenu donosi prednost rezultatom 14:7.

U nastavku su dječaci iz Čavla prikazali bolji rukomet te su postigli 2 pogotka više što ipak nije bilo dovoljno za sustići prednost ekipe Gospića koja je upisala i drugu pobjedu toga dana (22:17).

RK GOSPIĆ – RK MORNAR DRAMALJ CRIKVENICA 23:10 (10:6) – Ratković M. (8), Maras R. (5), Alibabić (5), Rogić (2),Kalanj (1), Stojanović (1), Smolčić (1)

RK ČAVLE – RK GOSPIĆ 17:22 (7:14) – Ratković M. (8), Rogić (6), Maras R. (6), Alibabić (2)