Seniorke Rukometnog kluba „Gospić“ započele su sezonu 2024./2025. 3. HRL Zapad u nedjelju, 13. listopada 2024. godine, domaćom utakmicom protive ŽRK Zamet u kojoj su na kraju slavili gosti. Nažalost, nisu uspjele upisati dva boda a poraz ih je smjestio na 6. mjesto ukupnog poretka.

Već od samog otvaranja susreta bilo je vidljivo kako je ekipa Zameta iskusnija i fizički puno dominantnija što je usmjerilo i daljnji tijek susreta. Gostujuća ekipa od početka susreta održavala je prednost na jedan do dva pogotka a do kraja prvoga dijela uspjele su se odvojiti na +5 (18:13).

U nastavku susreta prednost Riječanki mlade igračice trenera Vanje Antića nisu uspjele sustići. Iako su ostavile srce na terenu, protivnice su igračicama Rukometnog kluba „Gospić“ nanijele poraz rezultatom 36:25.

RK GOSPIĆ – ŽRK ZAMET 25:36 (13:18) – Vukelić (7), Dumičić (7), Faflja (5), Rukavina (3), Fajdić (1), Andrijević (1), Gučanin (1)