Rijeka je u subotu, 12. listopada 2024. godine, ugostila utakmice 1. i 6. kola Lige rukometnog saveza Primorsko-goranske županije. Djevojčice U13 odigrale su susrete protiv ŽRK Vinodol i ŽRK Murvica. Ekipa Vanje Antića upisala je dvije velike pobjede koje su ih dovele na prvo mjesto ukupnog poretka.

Gospićke djevojčice u prvom dijelu utakmice su u gol spremile 12 pogodaka dok je ekipa Vinodola taj niz prekinula samo s jednim pogotkom (12:1).

Nezaustavljive rukometašice trenera Vanje i u nastavku susreta pokazuju odličnu igru i kvalitetu povisivši gol razliku na +19. Odličnom igrom Rafaele Došen, Mie Vukelić i Antonije Jelinić sa po 6 postignutih pogodaka utakmica je završila rezultatom 24:5.

Drugi susret protiv ŽRK Murvica započeo je serijama 3:0 a završio serijom 5:0. Gospićke djevojčice su do isteka prvih 20 minuta utakmice ostvarile prednost od velikih +9 (12:3).

Nakon predaha nastavila se odlična igra rukometašica Gospić koje su do kraja susreta nastavile čvrstu i odličnu igru, te pobjedom 21:6 upisale još dva boda.

RK GOSPIĆ – ŽRK VINODOL 24:5 (12:1) – Došen (6), Vukelić (6), Jelinić (6), Balenović (3), Svetić -Balenović (2), Tominc (1)

RK GOSPIĆ – ŽRK MURVICA 21:6 (12:3) – Vukelić (10), Jelinić (4), Došen (3), Balenović (2), Tuškan (1), Svetić – Balenović (1)