Dvorana Veli Jože u Poreču ugostila je u subotu, 19. listopada 2024. godine, susrete 3. kola 1. HRL Zapad dječaka U13. Igrači Gospića, pod vodstvom trenerice Antonije Pavelić zbog odsustva trenera Mateja Udiljka, u utakmicama protiv RK Poreč i RK Umag nažalost nisu uspjeli upisati bodove.

Gospićki rukometaši u prvom su dijelu utakmice protiv RK Poreč „lovili“ rano postignutu rezultatsku prednost protivnika (5:0). Nažalost do kraja prvog poluvremena Porečani su prednost povećavali završivši prvih 20. minuta rezultatom 14:3.

Nakon predaha visoka prednost s poluvremena ostala je nedostižna protiv vidno jače ekipe te su igrači Poreča upisali pobjedu rezultatom 25:11.

Susret protiv rukometaša Umaga donio je izjednačenu borbu sve do 11. minute. Nakon spomenute minute protivnici su serijama 3:0 i 4:0 prešli u vodstvo s kojim su završili prvi dio susreta (13:8).

U nastavku susreta gospićki rukometaši nisu uspjeli rezultatski sustići Umažane. Na krilima odličnog Milana Pintara s 10 postignutih pogodaka Gospićani se nisu predavali do zadnjeg sučeva zvižduka. Unatoč žarkoj želji i visokoj razini borbenosti utakmicu su izgubili rezultatom 23:19.

RK POREČ – RK GOSPIĆ 25:11 (14:3) – Pintar (5), Ilić (2), Šolaja (1), Pezelj (1), Matić (1), Borovac (1)

RK GOSPIĆ – RK UMAG 19:23 (8:13) – Pintar (10), Ilić (4), Pezelj (3), Miočević (1), Šolaja (1)