Uz ozbiljniju igru u 2. dijelu do velike razlike, nova 2 boda i 1. mjesta na tablici.

Odigrali smo i tu zaostalu utakmicu 1. kola III HRL Zapad protiv ekipe Selca i ostvarili uvjerljivu pobjedu.

Stvari nisu krenule kako smo svi mi očekivali. Selčani su odlično ušli u utakmicu te nam cijelo prvo poluvrijeme nisu dopustili da se odvojimo na veću prednost. Sigurni i efikasni gostujući napadi zbunili su našu obranu te se do rezultata 10:10 igra “gol za gol” za što je najzaslužniji Kriste koji u tom razdoblju postiže 5 pogodaka. Ipak, do poluvremena uspjevamo napraviti kakvu takvu razliku te na odmor odlazimo sa rezultatom 16:11. Drugi dio utakmice gledamo sasvim drugu sliku naše ali i gostujuće ekipe. Krećemo ozbiljnije i aktivnije dok nervozniji selčani gube nekoliko lopti, promašuju nekoliko šuteva i odlazimo na +8 (26:18), ubrzo i na +10 (30:20). U zadnjih 10-ak minuta razlika samo raste te završavamo sa 38:22 (+16).

U našim su redovima najraspoloženiji bili Žižić sa 8, Kriste sa 7 i Pavelić sa 6 pogodaka  a kod gostiju najefikasniji je bio Poštić sa 6, Lončarić sa 5 , te odlično iznenađenje, mladi Sandro Antić sa 4 pogotka u prvih 18 minuta utakmice.