10-11 10. kolo Rk Gospić – Rk Vinodol 27.11.2010
Završili na +13!!!

U pretposljednjem kolu, ali posljednjoj domaćoj utakmici, u 1.(jesenskom) dijelu natjecateljske godine 2010/2011 pobijeđen je i Rk Vinodol.

Početno vodstvo gostiju 1:4 bilo je kratkog vijeka ,te momčad sastavljena od igrača koji su imali malo prilike u jačim utakmicama i prvi puta igra zajedno odigravaju sa nekoliko dobrih minuta i ponajviše zaslužujući 6 pogodaka Radakovića dolaze do vodstva 10:8.

Nakon 20. minute utakmice polako ulaze i ostali igrači te se zaigrava ljepši i uigraniji rukomet koji do poluvremena dovodi do rezultata 16:11.
U nastavku su na terenu igrači koji čine temelj momčadi te razlika brzo raste na 26:15. Raspoloženi su u tom razdoblju uz golmana Brkljačića bili Kriste (nekoliko ukradenih lopti) i Špehar (realizacija kontri).

Utakmica je laganim tempom privedena kraju uvjerljivom pobjedom 37:24.
Debitirao je Oleg Polanec i pokazao da je veliko igračko ali i ljudsko pojačanje za našu ekipu, ali Iimladi Delač (13) koji je u 10 minuta ostvario 2 obrane.

Uz Špehara koje je postigao 7 pogodaka najefikasniji su bili Radaković sa 6, Žižić sa 5, te Brkljačić sa 15 obrana. Kod gostiju je Uković postigao 8, a Pliško 5 pogodaka.