Odigrano je 1. kolo III HRL zapad u kojem su naši rukometaši unatoč vodstvu tijekom cijele utakmice zabilježili gostujući poraz od ekipe Buzet II.

Dogovor je bio odigrati mušku utakmicu i to nas je dovelo odlične utakmice u kojoj je bila vidljiva velika želja za pobjedom kod obe ekipe. Najveća prednost jedne ekipe na utakmice bila je 7:11 u našu korist no do kraja prvog poluvremena domaćini hvataju priključak (11:12).
U nastavak se ulazi na isti način igra se gol za gol (16 izjednačavanja rezultata) no gosti zbog dužine klupe i veće mogućnosti rotacije uspjeveju u završnim minutama prijeći u vodstvo te ostvaruju pobjedu čak i visokom razlikom (28:25).

U našim redovima je najefikasniji bio Pavelić sa 11, a pridružili su mi se Pleša sa 5, Jelić sa 4, Antić sa 3 i Radaković sa 2 pogotka.