Najmlađe djevojčice u ligaškom natjecanju u sezoni 2024./2025., one rođene 2013. i 2014. godine odigrale su u subotu, 12. listopada 2024. godine, u Rabu utakmicu 1. kola 1. HRL Zapad protiv vršnjakinja Rukometnog kluba Rab. Ekipa Vanje Antića upisala je prvu pobjedu i prva dva boda u sezoni.

Utakmica se odigrala u tri poluvremena po 10 minuta. Prvi dio susreta donio je izjednačenu igru što je rezultiralo rezultatom 5:5 na isteku 10. minute.

Serijom od 4:0 na početku druge trećine, gospićke rukometašice se rezultatski odvajaju, stečenu prednost zadržavaju i odlaze na predah rezultatom 12:9.

U posljednjem dijelu nastavlja se dominacije ekipe Vanje Antića s odličnom Larom Stručić sa 8 postignutih pogodaka. Utakmica završava pobjedom malenih Gospićanki rezultatom 16:12.

U susretu protiv RK Rab najboljom igračicom proglašena je Lara Stručić.

RK GOSPIĆ – RK RAB 16:12 (5:5, 12:9) – Stručić (8), Orešković P. (4), Franjić (3), Orešković R. (1)