Rukometni klub “Gospić” već dugi niz godina plijeni pozornost kvalitetnim radom te nizom uspjeha na državnoj razini. Priznanje za predanost, rad, odanost i požrtvovnost koju godinama pruža članovima i klubu stiglo je treneru Vanji Antiću.

Nakon što je u sezoni 2021./2022. bio izabran u trenersku ekipu ženskog dijela Kampa Hrvatskog rukometnog saveza, a u sezoni 2022./2023. za trenera na istom kampu samo ovog puta za dječake, u sezoni 2023./2024. na Kampu HRS-a sudjelovao je kao trener muškog i ženskog dijela, a za sezonu 2023./2024. izabran je za jednog od dva stručna regionalna suradnika Hrvatskog rukometnog saveza za ženski rukomet za regiju Rijeka, Kvarner, Gospić.

U sezoni 2024./2025. Vanji je zasluženo pripala čast ponovno biti izabran za stručnog regionalnog suradnika Hrvatskog rukometnog saveza za ženski rukomet za regiju Rijeka, Kvarner, Gospić.

Zaduženja regionalnih suradnika su, između ostalog, pratiti razvoj i kvalitetu igre djevojčica u regiji i na temelju viđenog sastaviti regionalne selekcije djevojčica 2010./2011. te 2012./2013. godišta. Cilj je okupiti najperspektivnije rukometašice regije među kojima će biti i onih pozvanih na okupljanje reprezentacije mlađih uzrasta HRS-a.

Velika je to čast i priznanje za godine ulaganja u razvoj rukometa u Gospiću i okolici kao i u samog sebe, trenera koji će uvijek u svom radu vidjeti mjesto za napredak.

Čestitamo Vanji na još jednom u nizu uspjeha koji daje potvrdu kako treneri, članovi i uprava kluba idu u pravom smjeru, smjeru koji klub već nekoliko godina drži u vrhu rukometa u Hrvatskoj.