Nakon nekoliko velikih propusta u organizaciji utakmice, utakmice je odigrana premda se pobjednik znao i prije tekme. Gosti su došli u oslabljenom sastav s ciljem da pruže priliku i mlađim igračima koji nemaju puno prilika zaigrati prvenstvenu utakmicu, dok su domaćini u standardnom sastavu jedino bez Vanje Antića koji nije bio u mogućnosti nastupiti.

Prvo poluvrijeme prošlo je u laganom tempu. Domaćini su poveli s 2:0 no gosti stižu i lagano prelaze u vodstvo. Izuzetno raspoloženi Marijan Jelić (9 golova) vodi domaćine do novog vodstva u 25 minuti od 11:10 i tad utakmica nastavlja predviđenim tijekom. Poluvrijeme završava 13:15 za goste.

U drugom dijelu domaćini lagano posustaju i prave veliki broj tehničkih grešaka što omogućava gostima da lagano odrade zadnje minute.

Sljedeće kolo je u Samoboru protiv Rudara, kluba koji je ove godine ušao u drugu ligu i pokazao se kao izuzetno jaka momčad s velikom podrškom s tribina.