Nove utakmice djevojčice U13 odigrale su su subotu, 19. listopada 2024. godine, u Crikvenici. U okviru 2. kola 1. HRL Zapad odigrale su susrete protiv ŽRK Ogulin i ŽRK Senia.

Gospićke djevojčice odličnim ulaskom u prvu utakmicu uspjele su realizirati 11 uzastopnih pogodaka. Seriju pogodaka ekipa iz Ogulina prekinula je jednim pogotkom na koji je ekipa Vanje Antića uzvratila s novih 5 i tako otišla na predah rezultatom 16:1.

U nastavku susreta Gospićanke su nastavile istim tempom te su postigle 8 novih pogodaka i stvorile prednost koja je bila nedostižna. Zahvaljujući izvrsnoj igri gotovo sve su se rukometašice Gospića upisale na listu strijelkinja. Upisale su pobedu s visokih 18 pogodaka prednosti (24:6).

Utakmica protiv ŽRK Senia ponovno je donijela dominaciju Gospićkih rukometašica koje su u prvom dijelu utakmice postigle 15 pogodaka dok je protivnička ekipa uspjela realizirala tek 1 pogodak. U prvom poluvremenu čak se 6 igračica Gospića upisalo u strijelkinje što je donijelo prednost 15:1.

U drugom dijelu ekipa trenera Antića nije dopustila protivnicima rezultatsko približavanje pa su utakmicu priveli kraju razlikom od nestvarnih +23 i rezultatom 27:4.

RK GOSPIĆ – ŽRK OGULIN 24:6 (16:1) – Marković (5), Došen (4), Vukelić (3), Jelinić (3), Tuškan (2), Balenović (2), Orešković (2), Stručić (2), Starčević (1)

ŽRK SENIA – RK GOSPIĆ 4:27 (1:15) – Vukelić (10), Balenović (5), Došen (3), Marković (3), Stručić (2), Jelinić (2), Orešković (1), Tominic (1)