Najmlađe rukometašice u ligaškim natjecanjima odigrale su u subotu, 8. ožujka 2025. godine, u Gospiću susrete 10. kola 1. HRL Zapad protiv ŽRK Umag i ŽRK Poreč. Susreti su se odigrali u trećinama po 10 minuta. Djevojčice su prikazale odličnu igru koja im je donijela nova četiri boda. Trenutno se nalaze na 3. mjestu ukupnog poretka s 10 pobjeda i 20 osvojenih bodova.
Ekipa trenera Vanje Antića u susret protiv ŽRK Umag ušla je visokom serijom od 11 uzastopnih pogodaka. Protivnice u prvih 10 minuta nisu uspjele realizirati niti jedan pogodak te su na prvi predah otišle s rezultatom 11:0. U drugoj trećini protivnice su s jednim realiziranim pogotkom na trenutak prekinule niz pogodaka ali Gospićanke su odmah nastavile u istom ritmu. Drugih 10 minuta su privele kraju rezultatom 20:1. U posljednjem dijelu nastavila se dominacija djevojčica iz Gospića. S odličnom Larom Stručić s 13 i Ritom Orešković s 11 postignutih pogodaka upisale su pobjedu rezultatom 28:3.
U utakmici protiv ŽRK Poreč rukometašice Gospića bile su uvjerljive i s ponovno odličnom Larom Stručić, koja je u prvih 10 minuta postigla 6 pogodaka, na predah odlaze kod rezultata 7:2. U nastavku susret se odigrao u znaku ekipe trenera Antića koja je svoju prednost povećala na +8 i s istom otišla na drugi predah (13:5). Rukometašice Gospića do kraja su utakmice držale svoj tempo a visokim nizom pogodaka povećale su svoju prednost koja je na kraju susreta bila visokih +13 (20:7).
RK GOSPIĆ – ŽRK UMAG 28:3 (11:0, 20:1) – Stručić (13), Orešković (11), Suknaić (2), Štimac (1), Vukić (1)
ŽRK POREČ – RK GOSPIĆ 7:20 (2:7, 5:13) – Stručić (13), Orešković (5), Franjić (2)