Svaka utakmica je bolja od bilo kakvog treninga!!!

‎Odigrana je prijateljska utakmica protiv Ogulina. Igralo se 2×30 minuta. U našoj ekipi je sudjelovalo preko 20 igrača, od onih najmlađih (`99. godište) dio najstarijih (seniora). Gosti su također došli u sličnom sastavu, ali s 10-ak igrača.

Prvih 45 minuta igrali su samo mlađi dečki (od `99. do `96. godišta) koji postupno pokazuju bolju igru budući je rezultat na poluvremenu bio 12:12. Gosti u nastavak ulaze raspoloženije te odlaze na 14:20, a 15-ak minuta prije kraja vode 23:28. Tada uvodimo igrače koji inače igraju u prvoj seniorskoj ekipi (Ivan Jelic, Marijan Jelic, Vanja Antić,Marijan Maky Lulić, Igor Jelinić i Mate Pavelić dok je na golu bio Marko Milošičin), ubrzavamo igru i u tom periodu postižemo 15 pogodaka (uz dosta fulanih zicera) te preokrećemo rezultat na konačnih 35:33.

Od mlađih dečki su opet odlični bili golman Martin Kolačević i već spomenuti Ivan Jelic sa 6 pogodaka.

Veseli činjenica da se od 19 igrača njih 14 upisalo u strijelce.