U subotu, 19. listopada 2024. godine, seniori Rukometnog kluba „Gospić“ su u Crikvenici odigrali utakmicu 1. kola 3. HRL Zapad protiv RK PŠR Selce. Gospićani su pobjedom otvorili sezonu 2024./2025.

Utakmica je od samog početka bila u znaku rukometaša Gospića. Serijom 3 uzastopna pogotka na samom početku susreta preuzeli su vodstvo. Iako su domaćini držali ritam, Gospićani su čvrstom i efikasnom igrom očuvali svoju prednost i na predah otišli s rezultatom 19:16.

Nakon odmora nastavila se odlična igra ekipe trenera Havličeka koja je iz minute u minutu povećavala prednost. Unatoč borbi domaćina prednost je ostala nedostižna čime su rukometaši Gospića došli do uvjerljive pobjede rezultatom 39:26. Sjajan je bio Vedran Hećimović s 9 postignutih pogodaka.

RK PŠR SELCE – RK GOSPIĆ 26:39 (16:19) – Hećimović (9), Jergović I. (5), Bukovac (5), Tonković Javorina (4), Milković P. (4), Jerković (3), Ratković Ju. (3), Milković T. (3), Duić (1), Matušan (1), Borovac (1)