Svoju prvu utakmicu ove sezone djevojčice U15 odigrale su u Rabu, 12. listopada 2024. godine, protiv istoimene ekipe. Visoka pobjeda osigurala im je prva dva boda i trenutno drugo mjesto u ukupnom poretku.

Kvalitetnim ulaskom u igru dalo se naslutiti kako će gospićke rukometašice držati rezultat u svojim rukama. Do kraja prvog poluvremena u mrežu su spremile 16 pogodaka, dok su protivnice priliku iskoristile tek 9 puta.

Otvaranjem drugog poluvremena serijom od 3 uzastopna pogotka Gospićanke su ovladale rezultatom i stvorile prednost koju mlade Rabljanke do isteka 40. minute nisu uspjele sustići. Ekipa Vanje Antića upisala je važnu pobjedu 1. kola rezultatom 29:19.

Najboljom igračicom proglašena je Sara Vukelić sa 8 postignutih pogodatak.

RK RAB – RK GOSPIĆ 19:29 (9:16) – Vukelić S. (8), Kulaš (5), Gučanin (4), Rukavina (4), Dumičić (3), Vukelić M. (1), Drakulić (1), Mesić (1), Nekić (1), Guščić (1)