Gledatelji su imali ššto vidjeti!!!

Prenosimo s portala likaplus.hr
U nedjelju su gledatelji rukomet mogli pratiti u Gospiću gdje su seniori RK „Gospić” ugostili drugoplasiranu ekipu Novigrada i ostvarili poraz rezultatom 30:34 (13:17).

Svi prisutni su mogli gledati lijepu, borbenu i zanimljivu utakmicu tijekom svih 60 minuta. Odlično su Gospićani krenuli i poveli 3:1, 6:3, 9:5, da bi u završnici prvog poluvremena pali pa gosti do odmora dolaze u prednost (13:17).U drugom dijelu se igralo ravnopravno no brojni promaššaji našših rukometašša rezultiraju povećanjem vodstva (+8) gostiju.  Vođeni glasnom podršškom gledatelja (200), koji su „slavili” svaki postignuti gol svojih rukometašša, domaćini su do kraja utakmice smanjili zaostatak na -4.

Najefikasniji su u redovima Gospićana bili Marijan Jelić s 5, te Klaudio Bšašić, Nikola Milinković i Ivan Jelić s po 4 pogotka.