10-11 11. kolo Ru Mladi Rudar – Rk Gospić 5.12.2010
Uvjerljivom gostujućom pobjedom u Labinu završavamo jesenski dio sezone!!!

Otputovali smo u Labin, na posljednju utakmicu jesenskog dijela prvenstva, neznajući što nas čeka, rodile su se određene sumnje zbog kojih smo nastojali doći u što jačem sastavu, sa što manje izostanaka kako ne bi došlo do eventualnih gubitka bodova.

U utakmicu smo ušli ozbiljno što je rezultiralo dosta brzom i lepršavom igrom kojom dolazimo do vodstva od 3-4 gola. U tom je razdoblju Žižić sa krila pokazao zavidan repertoar šuteva postigavši 6, a pridružio mu se i Kriste sa 5 pogodaka u prvom poluvremenu.
U nastavku razlika u našu korist samo raste ponajprije zahvaljujući pokretljivoj obrani te sigurnijim Brkljačićem na golu ali i neefikasnim domaćinima, te raspoloženom Jeliću koji je u drugih 30 minuta lakoćom dolazio u prilike te ostvario učinak od 8 pogodaka.

Do rezultata 27:43 doveli su nas Jelić sa 10 te Polanec, Žižić i Kriste sa po 8 postignutih golova.