U prvoj domaćoj utakmici u 2011. godini ugostili smo ekipu iz Novigrada i ostvarili veoma uvjerljivu pobjedu.

Gosti  su došli sa samo 9 igrača dok smo mi nastupili relativno kompletni (Kriste – viroza i Antić – ozljeda ramena) i sa nedovoljno oporavljenim Jelićem i Radakovićem a istodobno i u pomlađenom sastavu budući su se u zapisniku našla i 3 mlađa kadeta (Balen, Bašić i Jelinić).

Nije se očekivalo ništa osim uvjerljive pobjede koja se dala naslutiti od samoga početka jer smo se već nakon 15 minuta igre odvojili na 10:2. Prednost se do poluvremena samo povećavala da bi nakon prvih 30 minuta došla na +14 (22:8).

Drugo poluvrijeme je prolazilo u istom tonu bezobzira što su većinu vremena u igri proveli oni najmlađi i odradili odličan posao , Balen 2, Bašić 3, te Jelinić 2 pogotka.

Uz njih najraspoloženiji su bili Pavelić sa 7, Žižić i Polanec sa 6 postignutih golova, te na golu sigurni Došen i Brkljačić, dok se kog gostiju isticao Osmančević sa 13 golova.

Sljedeća utakmica je 12./13.2.2011. godine u Buzetu protiv druge ekipe stoimenog protivnika .

Veoma je ugodno vidjeti da je rukomet u gradu poprimio sve veći interes te se na ovoj utakmici skupilo više od 100 gledatelja. :-)))))))