Jučer, srijeda 9.3.2011. godine, je na treningu mlađih kategorina (`96./`97. godište) tijekom zagrijavanja došlo do nezgode u kojoj je došlo do loma noge mladog rukometaša.Odmah je pozvana hitna pomoć te su doktori na licu mjesta shvatili da se radi o lomu noge. Nakon slikanja uspostavilo se da su slomljene obje potkoljenične kosti te je igrač istoga trena prevezen u Rijeku na operaciju koja je prošla u najboljem redu.

Maky, kako ga zovu prijatelji, talentirani ljevak, kapetan na terenu i izvan njega, moralni vođa ekipe ali i ljudi koji ga okružuju može biti i trebao bi biti uzor onima najmlađima, svima onima koji žele pravi put, koji su konstantni, koji šute i rade.

Svi članovi RK “Gospić” žele ti brz oporavak i sljedeće misli: “Nema veze, bit ću spreman za sljedeću sezonu, vratit ću se još jači!!!”