Čudan i neugodan poraz u zadnjem kolu 1. dijela prvenstva!!!

U posljednjem kolu III HRL zapad bili smo domaćini ekipi Vinodola i odigrali uvjerljivo najlošiju utakmicu 1. dijela prvenstva. Gospi su došli sa samo 7 igrača i uspjeli ostvariti pobjedu. Njihova je pobjeda još slađa i čudnija jer je njihov igrač u 40. minuti utakmice dobio izravan crveni karton te su tih 20 minuta do kraja utakmice igrali s igračem manje. Nismo uspjeli iskoristiti taj njihov deficit već su nam na kraju utakmice i povećali razliku. Nakon 19:19 na poluvremenu utakmica završava rezultatom 33:38.
marijan Jelić sa 12 i Ivan Jelić sa 5 golova bili su najzapaženiji u našoj ekipi.

Srećom slijedi stanka te se nadamo da će se svi ozlijeđeni igrači (skoro cijela 1. ekipa) vratiti do početka 2. dijela prvenstva te da ćemo ostvariti puno bolje rezultate u nastavku.