Poraz u dramatičnoj završnici !!!

Krenuli smo u utakmicu sa samo 10 igrača u zapisniku, bez novoprifošlog Aleksandra Antića (ozljeda skočnog zgloba lijeve noge), Radakovića (privatne obveze) te neozbiljnosti velikog broja mlađih igrača koji bi se trebali dokazivati svakim treningom i utakmicom.

Igra u prvom poluvremenu je bila loša, beskrvna te odlazimo na odmor sa zaostatkom od 5 golova (15:20). U drugih 30 minuta utakmice ulazimo puno raspoloženiji i odlučniji te u samo 5 minuta radimo seriju od 5:0, a kasnije i prelazimo u vodstvo (24:21, 28:26). U izuzetno napetoj, čvrstoj i borbenoj završnici gosti ipak u završnici uspjevaju prijeći u vodstvo i ostvariti pobjedu rezultatom 33:34.

Marijan Jelić s 12 te Špehar s 11 bili su najraspoloženiji pojedinci dok je svoj doprinos tijesnom rezultatu dao i golman Brkljačić koji nas je svojim obranama držao u egalu.