U 14. kolu II HRL zapad gostovali smo u Rijeci kod ekipe Trsata i unatoč velikim šansama za pozitivan rezultat ostvarili poraz, na kraju s prevelikih 10 pogodaka razlike.

Trener Špehar nije mogao računati na ozlijeđene Radakovića i Antića, te na golmana Brkljačića (privatne obveze), no na put se krenulo s visokim očekivanjima. Očekivanja su naši dečki u velikoj mjeri uspijevali preslikati na igru tijekom većeg dijela utakmice. Zaostatak na poluvremenu (17:13) bio je previsok u odnosu na prikazano. Veći dio prvih 30 minuta utakmice igralo se “gol za gol” (2:1, 3:2, 5:5, 7:6, 11:7, 12:11, 13:12) da bi se domaćin ipak uspio odvojiti u završnim minutama prvoga dijela. Dogovor iz svlačionice su naši igrači uspjeli prenijeti na teren, no samo u obrambenom dijelu. Od 30. do 40. minute utakmice primamo 3 tijesna pogotka no ne uspijevamo realizirati 2 sedmerca, 3 zicera i ostvarujemo 2 tehničke pogreške, te umjesto vodstva od 1 pogotka razlike dozvoljavamo gostima da se odvoje na +6 (21:15), što je domaćinu osiguralo novu pobjedu.

Najefikasniji su u našim redovima bili Mate pavelić sa 6 i Ivan jelić s 5 pogodaka.