Iako u ekipi nije bilo Kneževića, Pielića, M. Jelića i Antića rukometaši su odigrali dobru utakmicu u kojoj je opet mnoštvo nerealiziranih „zicera“ rezultiralo jako visokim porazom. Gosti su cijelo prvo poluvrijeme bili u blagoj prednosti koja je rezultat čak 4 nerealizirana sedmerca. Gostujući golman brani i par čistih šuteva iz igre te razlika u „sekundi“ odlazi na 11:19. U drugi dio domaćini ulaze puno čvršće i raspoloženije te veoma brzo smanjuju na 15:20, no nova neefikasnost povezana s navedenim izostancima gura Arenu u visoku pobjedu.

Prenosimo s portala:

LIKAPLUS: Poraz rukometaša

U 16. kolu III HRL zapad rukometaši Gospića su ugostili ekipu Arene iz Pule i zabilježili rezultatski visok poraz.

Ekipa bez Marijana Jelića, Mihaela Pielića, Zvonimra Kneževića i Vanje Antića solidno je otvorila utakmicu protiv četvrtoplasirane ekipe lige i držala egal do 15. minute utakmice kada ulaze u „crnu rupu” i umjesto sa zaostakom od 3 gola odlaaze na odmor sa -8 (11:19). U tom razdoblju naši rukometaši nisu realizirali čak 4 sedmerca i par čistih šuteva.

U drugih 30 minuta domaćini ulaze agresivnije i odlučnije te smanjuju na 15:20, no nove nerealizirane prilike i manjak rotacije igrača na vanjskim pozicijama omogućuju Puljanima sve veću prednost koja na kraju iznosi nerealnih 20:36.Najefikasniji u redovima Gospićana su bili Mate Pavelić sa 7 i Stjepan Paun s 4 postignuta gola.

LIKA-ONLINE: Neefikasnost rukometaša

U Gradskoj sportskoj dvorani u Gospiću je odigrano 16. kolo III HRL zapad u kojem su naši rukometaši ostvarili nerealno uvjerljiv poraz protiv MRK Arena rezultatom 20:36.

Najefikasniji su u našim redovima bili Pavelić sa 7 i Paun s 4 pogotka.