Nova pobjeda seniorske ekipe.

Seniori su u nedjelju, 31. ožujka 2019. godine, otputovali u Rovinj gdje su odigrali utakmicu 17. kola III HRL zapad i ostvarili novu pobjedu.

Od samog početka utakmice je u našoj ekipi bila vidljiva doza nervoze i blagog manjka samopouzdanja što su domaćini iskoristili povevši 10:5. Kako su minute odmicale tako smo lovili sve bolji ritam i do poluvremena smanjili zaostatak na dva pogotka (12:14). Nešto lošiji ulazak u drugo poluvrijeme ponovno je domaćinu donio 3-4 pogotka prednosti. Pri rezultatu 24:20 (15. minuta prije kraja utakmice) ulazimo u pozitivan ritam koji nam je donio dodatnu energiju. S čak 11 postignutih pogodaka u posljednih 12 minuta utakmice sustižemo rezultat, prelazimo u vodstvo i ostvarujemo pobjedu 30:28.

Napadački najraspoloženiji u našim redovima su bili Pavelić s 12, Starčević J. sa 7, te Kovačević, Starčević I. i Milković s po 3 pogotka. Vratari Kolačević i Stipetić su također bili na zavidnoj razini.