U 19. kolu III HRL zapad smo na svom terenu ostvarili neodlučen rezultat protiv RK Pećine (37:37).

U utakmicu smo krenuli bez oba golmana te su tu poziciju morali krpati mladi Delač (13) i igrač Antić. Gosti su bili napadački odlično raspoloženi i iskoristili odsustvo naših golmana te rade visoku prednost 11:17. Izmjenom golmana i nekoliko odličnih izdanja igrača u obrani popraćenih s nekoliko obrana Antića približavamo se na jedan razlike no na poluvrijeme se odlazi rezultatom 16:19.

U drugom dijelu prelazimo u vodstvo od najviše dva razlike koju ne uspijevamo zadržati te se u zadnju minutu ulazi neriješenim rezultatom. Gosti propuštaju prijeći u vodstvo te ostaje 20-ak sekundi napada za našu pobjedu, no gubimo loptu što gosti iz Rijeke ipak nisu uspjeli iskoristiti budući Antić brani šut upućen prema golu.

U domaćim redovima najbolji su bili Pavelić s 8, Šimić i Jelić s po 7 pogodaka te Antić s 19 obrana, dok je kod gostiju najefikasniji bio Prskalo sa 17 pogodaka.