U borbenoj, živahnoj i relativno brzoj utakmici čvrstih obrana, dobrih golmana i efikasnih napada ostvarili smo novu pobjedu na domaćem terenu protiv Rk Rovinj rezultatom 34:24.

Utakmica je započela drugačije nego je to kod nas uobičajeno, poveli smo, brzo napravili razliku od 3 gola (5:2) te ju u sljedećim minutama utakmice prvoga poluvremena samo povećavali. Raspoloženi su bili domaći golmani Brkljačić i Leček ali na početku i gostujući Orbanić koje je obranio nekoliko “zicera”. No gosti su imali dosta grešaka i više beiskorištenih napada što smo sigurnom realizacijom kažnjavali te semafor na poluvremenu pokazuje 19:11. Gosti u 1. poluvremenu nisu našli način kako zaustaviti Špehara i Jelića koji su svaki sa 5 pogodaka bili najraspoloženiji na terenu.
U drugom dijelu se igralo ujednačeno, tada je “poukao” Pavelić te postigao nekoliko lijepih golova i na kraju se zaustavio na brojci 7, čime smo se odvojili na +10 što su mlađi igrači zadnjih 10 minuta uspjeli sačuvati.

Za Uskrs slijedi pauza a već 10/11.4 2010. godine idemo u goste Bujama, na derbi u kojem nam je potrebna pobjeda.