Gostujuća pobjeda domaćih!!!

Kako je poraz od ekipe Zamet II značio pad na 3. mjesto ljestvice, sa nemogućnošću boljeg ali niti lošijeg plasmana, odlučeno je da će se u posljednja 2 kola ući isključivo sa domaćim dečkima.
I sa tim kadrom (uz odsustvo Antića zbog privatnih obveza) je ostvarena  dosta uvjerljiva pobjeda protiv Rk Vinodol u Crikvenici rezultatom 24:30.

Prvo poluvrijeme je zahvaljujući Jeliću i Paveliću završilo 13:18 budući su od 18 pogodaka postigli njih 12. U nastavku se razlika povećala i na 8 razlike (20:28) da bi utakmica završila rezultatom 24:30

Očekivano je najistaknutiji pojedinac utakmice napadački bio Jelić sa 13 postignutih golova, a slijedio ga je Pavelić sa 7, dok je na golu siguran bio Brkljačić sa 15-ak obrana.