Image Odigrana je i poslijednja utakmica u ovoj sezoni.

Suci: Luka Matić (Petrinja) i Dario Zečević (Zagreb).

CRIKVENICA: Iv. Gašparović 2, Hibšer 6, Paljar, Ig. Gašparović 3, Žeravica 9, Čupić 2, Čajić, Keres 1, Matejčić 1, Mrakovčić, Sarson, Šeferagić 4, Pezelj 1, Raguž 6.

GOSPIĆ: Brkljačić (13+1), Knežević, Šimić 2, Margaretić, Marković 3, Jelić 7, Caga 5, Pavelić 2, Antić 2, Došen (5).

Sedmerci: Crikvenica 2(5), Gospić 2(2).

Isključenja: Crikvenica – 10 minuta, Gospić – 10 minuta.

Odigrano je i posljednje 22. kolo ove sezone između ekipa Rk Crikvenica i Rk Gospić! Domaćin je na samom početku svojom igrom "rekao" zašto spada u sam vrh 2. HRL Zapad te je sa čvrstom obranom odveo svoju ekipu do rezultata 19:10 na poluvremenu! Igrači Gospića se tradicionlno ove sezone bude tek u drugom poluvremenu te njihova igra izgleda puno bolje i organiziranije! Kao i u prijašnjim utakmicama najsvjetlije točke Rk Gospića su golmani koji su u ovoj utakmici skupili 18 obrana (Brkljačić 13+1, Došen 5) te su se od igrača istakli Jelić i Caga sa po 7, odnosno 5 pogodaka!
Domaćin je na kraju zasluženo slavio rezultatom 36:21!