Rasterećenom, uvjerljivom i atraktivnom igrom do visoke pobjede za kraj prvenstva!!!

U posljednjem, 22., kolu III HRL zapad rukometaši Gospića ostvarili su uvjerljivu pobjedu rezultatom 44:26. Nije se očekivala ovako uvjeljiva pobjeda budući su domacini bili oslabljeni za 5 igrača prve postave, naime nedostajali su Kriste, Žižić, Polanec, Mihić i Špehar.

Uvjerljiva predstava u obrani i u napadu rezultirala je visokim vodstvom na poluvremenu (22:14). U nastavku je sve išlo istim tokom te se razlika samo povećavala da bi krajnji rezultat bio 44:26.

U prvom poluvremenu gospićane je vukao Jelić sa 7, a goste Matulja sa 6 pogodaka. U drugom dijelu je povukao Pavelić koji je do kraja utakmice postigao 11 pogodaka. Na razini su bili i golmani Došen i Brkljačić dok je svoju šansu iskoristio i mladi Jelinić sa 4 pogotka.

Na kraju smo zauzeli solidno 3. mjesto, niže nego što je očekivano, ali život ide dalje i valja se okrenuti sljedećoj sezoni i budućnosti.