IPAK PORAZ NA DOMAĆEM TERENU – odigrano je 3. kolo II HRL zapad u kojem smo ugostili ekipu Mornara. Obje ekipe su u utakmicu ušle s dvije pobjede u prva dva kola i ova utakmica je bila pravi test za našu ekipu.

Lošiji ulazak u utakmicu i minus od 4 pogotka 2:6 brzo smo nadoknadili nakon minute predaha, te serijom 6:1 prešli u dvorstvo (8:7). Uhvatili smo odličan ritam i u obrani i u napadu, poveli 16:14, kasnije i 17:15, nismo iskoristili dodatne šanse za odvajanje na 5 pogodaka prednosti već su gosti do kraja prvog poluvremena poravnali na 17:17. U drugo poluvrijeme se također igralo gol za gol do rezultata 22:22, kada u posljednjih 20 minuta utakmice dolazi do povećane dekoncentracije u obrani, većih grešaka u napadu što su protivnici iskoristili i na kraju pobijedili s (pre)uvjerljivih 35:28. Najefikasniji su u našim redovima bili Ivan Jelić sa 7, te Mate Pavelić, Matej Udiljak i Marin Čović s po 5 pogodaka.