Odigrana je utakmica 6. kola u kojoj smo ponovno putovali u goste, ovoga puta na noge ekipi Zameta II. Unatoč odličnom startu i vodstvu 12:6 iz neobjašnjivih razloga dozvoljavamo protivniku da se do poluvremena približi na 16:18. U drugom dijelu Riječani prelaze u vodstvo 24:21, no uspijevamo preokrenuti i povesti 32:30. Ponavlja nam se situacija iz 1. i 3. kola kada smo pobijedili sami sebe i u presudnim trenucima ne reagiramo najbolje (ne realiziramo veoma izgledne prilike i manjak koncentracije) te u zadnju minutu ulazimo s -2 (37:39), ne uspijevamo realizirati svoj napad, te utakmica završava pobjedom Zamećana 40:37. Najzapaženiji su u našim redovima bili Mate Pavelić s 10, te Vanja Antić s 6 pogodaka.