GALERIJA SLIKA
Najbolje izdanje turnira do sada. U ovogodiššnjem izdanju turnira “Mali medo” natjecalo se u 3 kategorije (2004., 2003., 2002. godiššte) te je sudjelovalo 7 klubova i ukupno 19 ekipa s ukupno oko 200 igrača koji su odigrali 35 utakmica pa su nam tako u goste doššli RK Arbanasi, RK Benkovac, RŠŠ Ogulin, RŠŠ Zadarski otoci, RŠŠ Mini-Sunce i RŠŠ Benje.

U 2004. godišštu su sudjelovale 3 ekipe kako bi svi igrači bili nagrađeni budući su tek počeli trenirati.

Nagrade:

Igrači su za prva tri mjesta dobivali medalje, klubovi zahvalnice, a najbolji igrač i golman priznanja.

1. RK Gospić 2
     3. RŠŠ Ogulin

Najbolji igrač: Josip Čorak (RK Gospić 2)
Najbolji golman: Borna Milković (RK Gospić 1)

U kategoriji 2003. godiššta je nastupalo 8 ekipa koje su bili podijeljene u 2 grupe.

Nagrade:

Igrači su za prva tri mjesta dobivali medalje, klubovi pehare, najbolja 5-orka majice, a najbolji igrač i golman posebne medalje. Igrači ekipa s loššijim plasmanom dobili su zahvalnice za sudjelovanje.

1. RK Arbanasi
     3. RŠŠ Ogulin

Najbolja 5-orka:
     Anđelko Kelava (RŠ ZD otoci) – najbolji golman
     Jakov Duić (RK Arbanasi) – najbolji igrač
     Ivan Duššević (RŠ Benje)
     Josip Kolačević (RK Gospić 1)
     Filip Cipek (RŠŠ Ogulin)

U kategoriji 2002. godiššta je također nastupalo 8 ekipa koje su bile podijeljene u 2 grupe.

Nagrade:

Igrači su za prva tri mjesta dobivali medalje, klubovi pehare, najbolja 5-orka majice, a najbolji igrač i golman posebne medalje. Igrači ekipa s lošilim plasmanom dobili su zahvalnice za sudjelovanje.

1. RŠŠ ZD otoci
     3. RŠŠ Benje

Najbolja 5-orka:
     Karlo Mataija (RK Gospić 1) – najbolji golman
     Roko Maleš (RŠŠ ZD otoci) – najbolji igrač
     Marko Marić (RŠŠ Benje)
     Ivan Krpan (RK Gospić 1)
     Daniel Kušić (RŠŠ Ogulin)

rk-gospic.hr/rezultati i poredak 2002 i 2003_godište.xls