Image Gospićani su izgubili dva razlike od Petrinje u Petrinji. Domaćini su solidno odigrali, ali su zato Gospićani podbacili. Gospićanima su falila četiri standardna igrača (Šimić, Ćurković, A. Mihić i Subašić).

Gospićani jako loše otvaraju utakmicu, domaćini u prvih deset minuta imaju vodstvo od 4 gola prednosti. Nisu se uspjele posložiti kockice kod gostiju i poluvrijeme završava 18:15 za Petrinju. U prvom dijelu nastavka slična priča. I dalje loša igra Gospićana, ali se deset minuta prije kraja vraćaju iz mrtvih i čak vode s dva gola prednosti. Tada dolazi do nekoliko nerealiziranih napada Gospićana i bodovi ostaju u Petrinji. Gospićani su imali priliku koju su morali iskoristiti, ali nisu…