Ostaju još zadnji detalji oko organizacije našeg 8. turnira u malom rukometu “Mali medo” na kojem će sudjelovati 45 ekipa. Gotovo sve je spremno, od dvorane, doktora, nagrada, službenog fotografa, kuhinje/hrane, sudaca, štandovi kokica/slatkiša i rukometne opreme Hummel potvrdili su svoj dolazak, članovi kluba (oko 40) koji će na dan turnira biti u organizaciji (glavni zapisnički stol, pomoćni zapisnički stolovi, snimanje, muzika, voditelji klubova u kuhinju, maskote i sl.) su spremni i svi čekamo subotu (7.2.2015.) i početak turnira.

Prijave za turnir su završene. Turnir će se odigrati u 3 kategorije (dječaci 2004. i 2006, te djevojčice 2004. godište), a 20 klubova (RK Zadar 2013 (Mini Rukomet Zadar), RK Arbanasi (Ivana Mitrović), RK Obrtnik (Ivica Teskera), RK Olimpija, RA Dundo Bears (BIH), RK Metković 1963, RK Ogulin (Dubravko Dragičević), RK Petrinja (Mario Vrbanac), PŠR, RK Koprivnica, RŠ Mini Sunce (Zvonimir Petrović), MRK Krka (SLO), RK Senj, RK Vinodol, RK Rugvica, Žrk Murvica, Žrk Vinodol, ŽRK Drenak, ŽRK Ogulin i RK Gospić) prijavilo je ukupno 45 ekipa (dječaci 2004. – 19 ekipa, dječaci 2006. – 13 ekipa, djevojčice 2004. – 13 ekipa) i učinilo ovaj turnir najvećim u svojoj povijesti.

Grad Gospić za subotu organizira spomenuti festival – naime, bageri su nanijeli snijeg na glavni trg Gospića, gdje će u subotu od 11 do 17 sati, uz prisustvo novinara i TV kamera, svi zainteresirani moći izraditi svoga snješka i tako dodatno uživati u zimskim radostima.

Preporučamo da sva djeca ponesu zimsku opremu jer zabavi neće biti kraja.